Astra F Kullanıcıları Buraya

evet f ci kardeşlerim, öncelikle cümleten günaydın hayırlı cumalar.

konulardan takip edebildiyseniz Orca nickli ersin kardeşimizin kızı dünyaya geldi, onla tebrikleşirken lafı açıldı bikaç mesaj sohbet ettik, sonra dedim f ci kardeşlerimle de paylaşayım sevincimi.

amca oluyosunuz hepiniz :D kısmetse ekim ayında oğlumuz Oğuz Kaan dünyaya gelecek.

Hakan abi tebrik ederim. Sağlıklı hayırlı bir evlat olur inşallah. Allah analı babalı büyütsün.

konulardan takip edebildiyseniz Orca nickli ersin kardeşimizin kızı dünyaya geldi, onla tebrikleşirken lafı açıldı bikaç mesaj sohbet ettik, sonra dedim f ci kardeşlerimle de paylaşayım sevincimi.

amca oluyosunuz hepiniz :D kısmetse ekim ayında oğlumuz Oğuz Kaan dünyaya gelecek.

Allah analı babalı büyütsün Hakan abi Demek artık junior Fcide geliyo :)

Tebrikler hakan abi Allah analı babalı büyütsün ilerde Fsaneyi devralır artık :)

Hakan abi tebrik ederim. Sağlıklı hayırlı bir evlat olur inşallah. Allah analı babalı büyütsün.

Allah analı babalı büyütsün Hakan abi Demek artık junior Fcide geliyo :)

Tebrikler hakan abi Allah analı babalı büyütsün ilerde Fsaneyi devralır artık :)

Teşekkürler kardeşlerim. Artık unu eleyip eleği asma aşamasına yaklaşıyoruz :D

çok fanatik f ci olacak o kesin :)
şimdi baba olma da söz konusu olunca şöyle ciğerli station - sedan (omega-passat-signum gibi) arabalara gözüm kaymaya başladı, kısmet olur da bir de öyle bişey alabilirsem tam süper olcak

Teşekkürler kardeşlerim. Artık unu eleyip eleği asma aşamasına yaklaşıyoruz :D

çok fanatik f ci olacak o kesin :)
şimdi baba olma da söz konusu olunca şöyle ciğerli station - sedan (omega-passat-signum gibi) arabalara gözüm kaymaya başladı, kısmet olur da bir de öyle bişey alabilirsem tam süper olcak

Abicim Allah analı babalı büyütsün,Ülkesine milletine,çevresine hayırlı evlat olsun inşallah..Araba konusunada girmek gerekirse Sw Omega tek geçerim :cool::cool:

selam garaj

FK nın sitesinde logosuz panjur 11€ diyor ne zaman bu fiyata düştü bende anlamadım 50 € idi zamanında
ancak şuan 11€ elde kalanlarımı satıyorlar ne :D

http://www.fk-automotive.de

fakat türkiyeye kargo fiyatları yazmıyor bunu nerden öğrenebiliriz
logosuz panjur düşünenler bi el atsın bu fiyata bir daha bulamayız :D

Geri