Astra F Kullanıcıları Buraya

Abicim Allah analı babalı büyütsün,Ülkesine milletine,çevresine hayırlı evlat olsun inşallah..Araba konusunada girmek gerekirse Sw Omega tek geçerim :cool::cool:
sağol kardeşim

o dediğine ben de hayranım ama bi süre hayal olacak, sonrasına allah kerim ;)

hakan Allah tamamına erdirsin
sağlıklı,huzurlu ve hayırlı bir evlat olsun
amin, teşekkür ederim iyi dilekler için.
sekonderse normal midir
sekonder mi o da ne
sekonder ne arar bazarda::))
artiz mi artiz ne arar bazarda::))
sekonder hava pompası normalde kışın daha uzun çalışan, egsozdan sıcak havayı motora üfleyen sistem, dışardan dinle ilk çalıştırmada daha belirgin olur ses. pompa sesi ise içerde duyulur.
Hakanım Allah analı babalı büyütsün....Tebrik ederim... :) :)
teşekkür ederim kardeşim.

Hakan abi tebrik ederim,

Önder kargonun panjurdan pahalı olacağı kesin :D
teşekkür ederim burak
gel sana benim arabadan alalım..
olmaz, şöle enine boyuna iri olcak seninki yukarı doğru da iri :D:D
Destan gibi olmuş yeğenimin ismi :)
;)

tamam hakan teşekkürler ilgin için

bu arada depo kırmızı çizgiye geldi 400 km de
200 uzun yoldu.
çüş diyorum
seneye lpg ye geçiyorum

svu414.jpg

Şimdilik yeter mi ;)

Abi senin bu jantın 17 si bizim arabada nasıl durur varmı fikrin ?

benim aracın jantları mı ?
merifast ta var 17 sinden onun resimlere bak bi
açıkçası krom jantları çok sevmem ( 300c tarzı araçlara takılmadığı zaman ) ama bunun modeli çok hoşuma gitmişti etraftan beğenmeyen olmadı henüz gerçekten güzel duruyor ancak 17 biraz fazla değil mi 16 ideal diye düşünüyorum
birde arabayı yıkadığın zaman 100m den parlıyor ona göre :D
alırken momo gtr la yan yana tutmuştuk bariz daha güzel duruyordu ve daha dikkat çekiyordu o yüzden bunu tercih etmiştim

benim aracın jantları mı ?
merifast ta var 17 sinden onun resimlere bak bi
açıkçası krom jantları çok sevmem ( 300c tarzı araçlara takılmadığı zaman ) ama bunun modeli çok hoşuma gitmişti etraftan beğenmeyen olmadı henüz gerçekten güzel duruyor ancak 17 biraz fazla değil mi 16 ideal diye düşünüyorum
birde arabayı yıkadığın zaman 100m den parlıyor ona göre :D
alırken momo gtr la yan yana tutmuştuk bariz daha güzel duruyordu ve daha dikkat çekiyordu o yüzden bunu tercih etmiştim

Bende merifast ın jant lastiğini alıcam zaten abi :D:D

Yalnız tek düsüncem araba beyaz krom jant çok sırıtırmı diye düsünüyorum,Nakitim olmadığı içinde farklı seçeneklere bakamıyorum..Çok kararsızım alsammı almasammı yakısırmı diye düsünüyorum.Kesinlikle CUK oturmaz ama çok berbat durucaksada almayım diyorum :confused:

Geri