Astra F Kullanıcıları Buraya

işte benimki motor istediği dönem yakıyodu,onu dedim ilker ;) 4lt yağ 5000km dayanmıyodu o dönemler
biraz fiyat zorlasa da çok şükür kurtulduk :D

Mutlu aynı şekilde sarsıntılı çalışma bende de oluyor ama yola çıktıktan sonra geçiyor.nedenini bulamadılar subaplardan şüpheleniyor ustam.ama önmeli bişe değil dedi bana.araba jikle yapıyor benimki:good:ama sarsıntı da var:confused:bilmem nedendir:(

İlker bu sarsıntı işi alarm için gittigim yerde başladı.Yani ordaki bir sebepden dolayı başladı sanırım...Şöleki oraya gittiğimde bir doğanı çalıştıramıyorlardı...Aküden şarz edelimmi abi falan dediler,bende olur dedim..Eve döndüm arabayı garaja çektim...ertesi gün akşam üzeri çalıştırdığımda sarsıntılı çalışmayla karşılaştım..Yani bu olay aküden şarza izin verdikten sonra oldu...Bununla bağlantılı olabilir diye düşündümm...

İlker bu sarsıntı işi alarm için gittigim yerde başladı.Yani ordaki bir sebepden dolayı başladı sanırım...Şöleki oraya gittiğimde bir doğanı çalıştıramıyorlardı...Aküden şarz edelimmi abi falan dediler,bende olur dedim..Eve döndüm arabayı garaja çektim...ertesi gün akşam üzeri çalıştırdığımda sarsıntılı çalışmayla karşılaştım..Yani bu olay aküden şarza izin verdikten sonra oldu...Bununla bağlantılı olabilir diye düşündümm...
Aman deyim abi:eek:ara kablo ile çalıştırma riskli olabilir bazen.sakın ola jikle sensörü ya da soğuk çalıştırma ile ilgili başka bir elektronik parça yanmış olmasın çalıştırma esnasında.bence servise git arabayı bir cihaza bağlasınlar.elektronik aksamı bir kontrol ettirmende yarar var.inşallah yanılıyorumdur ağzımdan yel alsın:(

15-40 10-40 dan biraz daha kalın bir yağ sanırım, yağ eksilten araçlara kalın yağ konur genelde ama sizin talebiniz olmadan konmuş sanıyorum...

çok sorun olacağını sanmam ama yağı mümkün olduğunca aynı marka ve model kullanmakta fayda var

arkadaşlar bu sabah itibarı ile son susturucu takmış bulunmaktayız:rock fotoları koyarım en yakın zamanda çok hoş olduu 4000 devr civarı çok tok bi ses gelio ama rahatsız edici diil ayrıca çekişte hissedelir bi iyileşme oldu zate kat iptalide vardı. araç bi temizlensin resim koyacam

hadi hayırLı oLsun fotoLarı ßekLiyoruz . Mümkümse de youtube dan bi ses aLaßiLiriz =)

hadi hayırLı oLsun fotoLarı ßekLiyoruz . Mümkümse de youtube dan bi ses aLaßiLiriz =)

fotoları yarın sabah koyarım ses öle çok abartılı diil ama 4000 devir civarı arabanın karakteri deişio bide duruokn homurdaması çok hoşuma gitti
en azından eski halinde iğrenç bi çubuk uzanıodu alttan şimdi hoş bi krom egzoz var :)

arkadaşlar bu sabah itibarı ile son susturucu takmış bulunmaktayız:rock fotoları koyarım en yakın zamanda çok hoş olduu 4000 devr civarı çok tok bi ses gelio ama rahatsız edici diil ayrıca çekişte hissedelir bi iyileşme oldu zate kat iptalide vardı. araç bi temizlensin resim koyacam
Önder hayırlı olsun peki araç sedanmıydı bide susturucunun markasını alabilirmiyim çünkü bende düşünüyorumda:) fotoları bide video ile destekleme imkanın varsa daha güzel olur:) filtre işi kaldımı:D hayırlı olsun tekrardan:)

Geri