Astra F Kullanıcıları Buraya

berkay biz arıza çıkınca ulan satıcam bunu kurtulcam diyoruz
sen başka zaman satıcam satıcam deyip arıza çıkınca dertleniyosun :D ne ters adamsın ya :D:D

heçmiş olsun

saolasın abi. Buda benim farkım :D Ters adamın abi dediğin gibi. :)

Bana kalsa kaportanın 400 lira masrafını yaptırılır(babam tarafından:D ) işe girip kazancağım paraylada koyarım jant lastiği mis gibi binerim :D

Berkay biraz para bulayım senin sw yi alacam elinden sonra Türkiye genelinde F kasa buluşması ayarlayıp. Bütün F leri etrafa toplayıp benzin döküp yakacam sw yi :D

s.a. arkadaslar ben astramla ufak bi kaza yapmıstım sonucunda da sag camurluk söküldü boyandı vs bildiginiz işlemler yani. ama yapıldıgın beri o camurlugun kosesindn bi ses geliyo. tıkır tıkıl sanki içeride bişey var gibi. torpidoyu soktum tamamen bide oyle bindim ama hala geliyo ses. motor kaputunun altındaki plastik takoslardan dediler degiştirdim hala var o ses. sizce neyden olabilir. valla camurluga balyoz alıp girişesim geliyo o kadar rahatsız ediyor yani

çağatay sen gsi ön görünüm yapacaktın bildiğim kadarıyla araştırdın mı durum nedir acaba ben de düşünüyorum da :)

arkadaşlar, bilenlerinizden yardım bekliyorum. benim düldül, tek nokta enjeksiyonlu motor kodu X14NZ bu kodlu motorda egr valfi var mı? bi serviste ustanın biri yo kdedi, diğer bir serviste başka bir usta var diyor.

Geri