Astra F Kullanıcıları Buraya

ben de memnun oldum hocam.kütahyada matematik öğretmeniyim.ya alınca hemen taktırdım için benzinde kullanmadım desem olur.ancak deneme amaçlı ilkaldıgımda asıldım şöyle bi 2 de 100 yaptı.lpg taktırınca da denedim yine 2 de 100.kayıp olsada hissedilmiyecek kadardır heralde.rampada falan bayma olmuyo yani.

bnde onu merak ediyorum 1 hp bile düşerse rahat etmem

hocam 10 sene olmuş zaten araba üretileli dynoya girse benzinli halde 100 hp yakalayabilir miyiz bilmiyorum:) içiniz rahat olsun kayıp yokk...

2 de 100 yapması performans dan çok vites oranlarıyla ilgili bence bu konuda böyle bi karşılaştırma pek sağlıklı sonuç vermez. ama bildiğim kadarıyla lpg eskisi gibi performans düşüşü yaşatmıyor.

ben de memnun oldum hocam.kütahyada matematik öğretmeniyim.ya alınca hemen taktırdım için benzinde kullanmadım desem olur.ancak deneme amaçlı ilkaldıgımda asıldım şöyle bi 2 de 100 yaptı.lpg taktırınca da denedim yine 2 de 100.kayıp olsada hissedilmiyecek kadardır heralde.rampada falan bayma olmuyo yani.
Sağolun hocam.araştırmalarıma göre 3bg düşüklük oluyormuş ama ara hızlanmalarda benzine oranla daha iyiymiş deniyor.3bg hiç önemli değil.zaten uçacak değiliz:)ailemizin rızkını benzine veriyoruz yahu.100 bassın yeter.çok para abi bildiğin gibi değil:mad:

Arkadaşlar Atikere ne kadar güvenmeliyiz...Aslında yerli üretici,bu beni bozmaz ama saglamlıgı,performansı ve uyumu beni düşündürüyor..1250 10 taksit cazip ama bana BRC yi tavsiye ettiler oda 1600 siz hangisini tercih edersiniz yada hangisiniz tercih etmeliyiz..Bizim burda Opel yetkili servisi Chevrolet satıyo ve Chevrolet firmasının BRC yi tavsiye ettiğini söledi..Hatta anlaşmalı bir bayileri var Atiker ve BRC takıyor...İnanın plakasız Chevroletlere montaj yapıyorlar....Acaba bizde tercihimizi BRC den yanamı kullanmalıyız????????

Arkadaşlar Atikere ne kadar güvenmeliyiz...Aslında yerli üretici,bu beni bozmaz ama saglamlıgı,performansı ve uyumu beni düşündürüyor..1250 10 taksit cazip ama bana BRC yi tavsiye ettiler oda 1600 siz hangisini tercih edersiniz yada hangisiniz tercih etmeliyiz..Bizim burda Opel yetkili servisi Chevrolet satıyo ve Chevrolet firmasının BRC yi tavsiye ettiğini söledi..Hatta anlaşmalı bir bayileri var Atiker ve BRC takıyor...İnanın plakasız Chevroletlere montaj yapıyorlar....Acaba bizde tercihimizi BRC den yanamı kullanmalıyız????????
Mutlu kardeş doğru söylüyorsun brc fast tavsiye ediliyor.ancak o da ruhsata işletme ile birlikte 2000 ytl ye geliyor arada çok fark var doğrusu.offf aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık birader:mad:

Mutlu kardeşim bu günlerde dışarının pirincine-buğdayına muhtac oldugumuz günlerde ne kadar güvenmeliyiz dediğin Ülkemizin yerli sermayesi Atiker firması yılların italyan hegemonyasını yıkıp pazar lideri olmuştur ve 38 ülkeye ihracat yapmaktadır.sence sağlam olmasa ülkede pazar lideri olup 38 ülkeye de ihracat yapar mıydı?

abi 2000 ytl de az para diil kaç litre benzin yapar :(
hatta 100km de 7 yaksan 8300 km lik benzin parası

Ben Atikeri kötülemiyorum ama yerli olunca kuşkuyla bakıyor insan...Tıpkı arabayı alırken,bu konuda en iyi olan Almanları tercih etmemiz yerli olanları bir kenara itmemiz gibi düşün...Aslında montaj cok önemli...Bunun Atiker yada başka bir marka olması cokta önemli değil...Ama senin yetkili servisinde Brc diyorsa bu etkileyici bir yönlendirme oluyor kanımca..Buda kafa karıştırıyor...
Ama sana şunu söliyimm,senin Atiker kullanman ve samimi olarak bundan memnun olduğunu belirtmen,kendi adıma Atiker +10 puan daha kattı kafamda...Bakalım Mayısta muayene var belki ikisini bir cıkarabilirim...Hayırlısı....

Geri