Astra F Kullanıcıları Buraya

abi 2000 ytl de az para diil kaç litre benzin yapar :(
hatta 100km de 7 yaksan 8300 km lik benzin parası
İşte oda var önderki ben fazla arabayı kullanmadığım için bana gereksiz çünkü bide LPGde koycan bi miktar yinede benzin koyacan ilk çalışmalar için:( ve ben o kadar yol yapmıyorumki kasırgayla:(

beyler bizim emektarın susturuculu fotoları
fotoraf0002rn2.jpg

fotoraf0003ym7.jpg

fotoraf0005nz8.jpg

fotoraf0006hk6.jpg

fotoraf0007qd4.jpg

fotoraf0008mq6.jpg

bide jantlar hakkındaki düşüncenizi merak ediyorum:D

ayrıca bu siyah tamponları ilk günkü gibi siyahlığını koruması için ne yapmalı 11 yılın yorgunluğu var üzerlerinde

ayrıca bu siyah tamponları ilk günkü gibi siyahlığını koruması için ne yapmalı 11 yılın yorgunluğu var üzerlerinde
Walla önder jantları bence değiştirmen lazım çünkü torosların jantını andırıyo:) egzoz harbiden güzel durmuşya:) bakalım bi araştırmaya gideyim bende kasırgaya bişeyler ayarlarım;) siyah tamponlara gelirse BADEM YAĞI:good: :good: :good: araca her cila yaptığımda tamponlara sıra geldiğinde badem yağıyla güzelcene parlatıyorum;) buda aracı ilk aldığımda cilaladığım ve badem yağıylada tamponları parlattığım foto;) ama telefonla çektiğim için puslu çekmiş fazla belli olmuyo:( ama gerçekten cilalayıp tamponlarıda badem yağıyla sildinmi sıfır gibi duruyo;)

grnt014sw5.jpg

Walla önder jantları bence değiştirmen lazım çünkü torosların jantını andırıyo:) egzoz harbiden güzel durmuşya:) bakalım bi araştırmaya gideyim bende kasırgaya bişeyler ayarlarım;) siyah tamponlara gelirse BADEM YAĞI:good: :good: :good: araca her cila yaptığımda tamponlara sıra geldiğinde badem yağıyla güzelcene parlatıyorum;) buda aracı ilk aldığımda cilaladığım ve badem yağıylada tamponları parlattığım foto;) ama telefonla çektiğim için puslu çekmiş fazla belli olmuyo:( ama gerçekten cilalayıp tamponlarıda badem yağıyla sildinmi sıfır gibi duruyo;)

jantlar en yakın zamanda deişcek bütçe ile alakalı tabi:D zaten lastikler 70binde ayrıca senin spoiler de hoş duruo onuda bi düşüncem
ha badem yağıda kulağıma küpe olsun:D

bence jantları değişmelisin gerçekten burağın dediği gibi şık durmuyor. çıkma orjinal gls jantı çok güzel olur:good:

grnt014sw5.jpg
burakcım badem yağı toz tutuyormu. malum çöl gibi bir yerde yaşıyorum:D

Arkadaşlar bende arabayı alır almaz atiker taktırdım. Yaklaşık 8 ayda 7500 km oldu gayet de memnunum. Ben şunu merak ediyorum.. performans diyen arkadaşlar bu arabalardan ne bekliyorsunuz hepimiz çoluk çocuk sahibi insanlarız. Performans dersen benimki otomatik olduğu halde 4 kişi 180 km yi gördük ( gazla deneme amaçlı ) yani gidiyor.. bide kahretsin ki atikerin beyni hollanda malı bi dünya devi gaz sistemlerinde keşke o da Türk malı olsaydı..

Geri