Astra F Kullanıcıları Buraya

yeni focus rezil bence

mevcut focustan haz etmediğim için yenisi de pek güzel gelmez büyük ihtimal.
arabada tuhaf bi kontrolsüzlük hissi var..

Bence yeni focus başarılı olmuş. Motor seçeneklerinde pek değişiklik yok. ama 1,6 109 hp tdci yeterliydi zaten.
Araç özellikle iç dizaynında ve süspansiyon sisteminde yaptığı değişikliklerle ön planda. daha iyi yol tutup daha fazla konfor ve güvenlik sağlıyor.

Mercedes standının hepsi süperdi...Diğer bütün mercedesler güzeldi ama nedendir bilinmez ama GLK 250 CDI 4 Matic çok hoşuma gitti...Yaşlanıyorum galiba... :) Porsche süperdi...Passat CC...Audi RS5....Audi S4...Audi A4 Allroad Quattro...Mini Cooper Concept....Peugeut SR1 Concept...Honda Civic TypeR...Bu yazdıklarım İnsignia ların dışındaki güzeller... :)

Okulda ufak bi olay oldu bugün polis geldi dersteydik adam öyle benim arabanın etrafını turluyor camdan bakıyorum tenefüs oldu gitmiş polisler öğretmenlerden biri hocam arabana hasta kaldı polis gezindi durdu dedi bende içi beni yakar dışı sizi dedim :D

Bizim lisenin güvenliği her sabah sorardı bunun piyasası kaça. Satmayı düşünür müsün diye. Şimdi üniversitede saklayacak delik arıyorum :D camaro ss le f430 spider la geliyor millet :D scirocco a5 vs. arabaları saymıyorum bile :D

Geri