Astra F Kullanıcıları Buraya

Bizim lisenin güvenliği her sabah sorardı bunun piyasası kaça. Satmayı düşünür müsün diye. Şimdi üniversitede saklayacak delik arıyorum :D camaro ss le f430 spider la geliyor millet :D scirocco a5 vs. arabaları saymıyorum bile :D

inadına yanlarına çek :D
ben hep baş köşeye koyuyorum okulda hiç çekinmem millet astra görsün

astra saklanır mı ya
hele öyle artizlerin arasında.
gururla bin kardeşim arabana. öyle ortamda okusam inadına faça şahinle giderdim :)

Ön taraftan bi sesler geliyor çukura düştükçe falan lıkırtı gibi bi gidelim bakalm yarın cezamız ne ;)

Bende de manevra yaparken baya bi ses geliyor önden dönüp bakanlar oluyor ama alıştım artık :)

Bugün uzuun bir aradan sonra arabayı yıkattım. Birde silecekler ses yapıyordu onları değiştirdim. Şöför tarafını 500 yolcu tarafını 450 mm aldım daha güzel oldu. ikiside 450 olunca boşluk kalıyordu arada.

Bnede uzun bır aradan sonra yıkattırdım okulda cocukların üstüne sekiller cizmişler öyle olunca çok gözüme batıyordu sileceklerin hayırlı olsun Alican bizde bananayla yola devam bosch aerotwin iyi deniliyor ama ileride bakarız onada.

Garaj sessiz kalmış bugun herkesi tatil heyecanı sardı herhalde bugün sanayiye gittim aküyü taktıralı 2.5 sene olmuştu kıbrısta sarj dinamosu ile birlikte değişmişti aküde hiç su kalmamış yeşil göstergeyi göremeyince farkettim iki küçük şişe saf su aldı aküden sonra amortisör kapaklarını açtı usta sıkıladı baya bi gevşeklik olmuş daha sonra vitesi wd 40 ile spreyledi vites geçişleri çok seri oldu en sonda yağ yakan araçlar için 444 diye bi markanın ürünü varmış yağa onu koyduk onarıcı gibisinden diğer seferede mobil 10 w 60 deneylim dedi öylece geldim sanayden amortisörun sıkılanmasından mı yoksa onarıcıdan mı bilmem araba sıkılanmış gibi oldu, yarın sabah trabzona yola çıkıyorum çarşambada mersine gideceğim şimdiden herkese hayırlı bayramlar.

Bayadır ugrayamıyorum buraya keyifleriniz nasıl F ci abi ve kardeşlerim :D

Astradan sonra taunus un parçaları çerez parası gibi geliyor ama astranın yeri ayrı :D

Fiyatlara bakınnnnn
Üst kapat contası 5 tl işçilkik 20 tl :D:D
Baskı balata 80 tl
Ön direksiyon kutusu komple 130 tl
Ön çift sinyaller 20 tl
Değişmedik ama sorduk ön iki amortisör 80 tl

aklımda olanlar bunlar valla parçası ucuz arabaya binmek çok keyifli :D:D

Bnede uzun bır aradan sonra yıkattırdım okulda cocukların üstüne sekiller cizmişler öyle olunca çok gözüme batıyordu sileceklerin hayırlı olsun Alican bizde bananayla yola devam bosch aerotwin iyi deniliyor ama ileride bakarız onada.

Teşekkürler. Sileceklere o kadar para vermek zor geliyor bana 15 liraya aldım ben çiftini. Kullanmaya fırsatım olmadı daha. Bir iki su sıkıp denedim o kadar. Jant kapaklarını sökünce aslında fena olmadı gibi. Tamponlara filan uydu renk. Yalnız lastiklerin yanaklarını ve jantları hep simsiyah tutmak gerek. :D Bir ara siyah sprey boya alıp boyamayı düşünüyorum jantları. Gittiği yere kadar artık. Babam seneye kısmet olursa değiştirelim filan dedi ama bizim işler hiç belli olmaz :D Aklıma 2004 model 2,0 lpg li CRV geliyor ama bakalım babamı arazi aracına ikna edebilecek miyim :D Okula millet koca koca jiplerle gelince insanın canı istiyor. Gerçi park problemi var ama değer gibi :D

Arabayı yıkattım 5dk sonra çamur dolu bir arasokağa girdim ne zmn yıkatsam ya yol çalışması ya yağmur bir sıkıntı çıkıyor . Neyse trabzonspor yenince keyfim yerine geldi :) BİZE HER YER TRABZON

Geri