Astra F Kullanıcıları Buraya

f lere bi haller oluyo bu ara ya...

bizim araç da bebe uyutma merkezi oldu :rolleyes:
her gece yollardayız oğlumla, başka türlü uyumuyo herif... en korktuğum da öyle bi durumda arızalanması...

Son düzenleme:
Herkese selamlar. Çok uzun zamandır hayal ettiğim ancak bilgi, yetenek ve usta eksikliğinden dolayı sadece hayal olarak kalan bir uygulamayı, değerli ve yetenekli ustalarım sayesinde hayata geçirdik. Şu anda bordo kızımda tüm işlevleriyle beraber çalışan bir Cruise Control üm var. Dün gece havaalanına gittim. Deneme şanzım oldu. Hafızadaki hıza getirme, koldan hız artırma ve eksiltme, koldan resetleme, frenle devre dışı bırakma özelliklierinin tümü çalışıyor. Buradan emeği geçen değerli ustalarıma teşekkürlerimi sunuyorum.

şu sitede okuduğun en kral modifikasyon bu bence
millet de jantmış filmmiş fibermiş uğraşsın.

turbolu gsi dan bile daha öte bi nokta diye düşünüyorum, olmayanı yapmışsınız.

ustanın da senin de emeğine sağlık, tekrar güle güle kullan.

sağol dostum. aslında ben sadece kendi araba yaptırdım, asıl bunu yapan başka bir Astar F sahibi üstadım. O olmasa biz ancak rüyamızda görürdük.

süper yetenekmiş gerçekten. kendisini de üye yapsana siteye öyle bi üstadla tanışmak isterim..
görüşürsen hayranlıklarımızı iletirsin.

belki okuyan bazı arkadaşlara nolcak ki zaten lazım da değil fikri oluşuyodur ama cidden çok takdir ettim. teknik detayları da - meslek sırrı değilse - dinlemek isterim kendisinden.
meslek sırrı söylemem derse de saygfı duyarım :)

Barış abi güle güle kullanın benimde bizim araclara cruise control yapılabileceği aklımdan geçmezdi ama sizin sayenizde öğrenmiş olduk ;)

yapılabilir sayılmaz aslında :rolleyes:
öyle plug & play bişey değil. mekanik gaz teline elektronik kumanda etmek için neler yapıldı süper merakım cezboldu. yapan üstad da üye olsa da konuyu birazcık açsa keşke..
ankaraya yolum düşerse gelir arabana bakarım Barış, haberin olsun :)

Dün akşam yağmurda arabanın ön altını vurdum.allahtan motor ve şanzumanda birşey yok.sol salıncak tablasının bağlandığı beşik yamulmuş bayağı.araba hafif sağa çekiyor.beşiğin yenisinin fiyatı 1.440tl çok pahalı geldi.çıkmasını bulduk 500tl yarın sabah takılacak.allah kimseye kaza bela vermesin bundada vardır bir hayır

geçmiş olsun

Geçmiş olsun yenisi baya pahalıymış 1440 :eek:

Bnmde bugün debriyaj teli koptu okula giderken vites küçültüyordum çat dedi debriyaj içeri çöktü 3. viteste kaldım :) uygun biyere park ettm hemen sora çağırdık yüklediler arabayı sanayide hallettik toplam 110 tl tuttu 50 kurtarıcı 30 tel 30 işçilik , sanayideki sohbet paha biçilmez :D
geçmiş olsunn

hakan gaz vardır gazz
1ay idare etcen

Geri