Astra F Kullanıcıları Buraya

Herkese çok teşekkür ederim. Babamı akşamüstü 6 gibi odaya çıkardılar. Tek kişilik bir oda ayarladık, doktorlar iyi olduğu için yanına refakatçi istemediler. Zaten evde nasılsa hastahanede de o şekilde şu an. İlk gördüğümde ne yaptın sen ya dedim. Bir de bunu deneyelim dedim diyor gülerek :D . Aynı zamanda kanser hastası olduğu için artık olduğu ameliyatlar vs. dalga konusu olmaya başladı 10 senedir öyle alıştıkki hastahanelere filan. 4 kişilik aile hastane odalarında ne muhabbetler çevirdik anlatamam. Babamın oldum olası morali çok yüksek zaten. Bu kalp krizinede aldığı kemoterapiler sebep oldu sanıyoruz. Zaten 12 seanslık bir tedavinin tam ortasındaydı 6 seans bitti değerler çok iyiydi tahliller yapılacaktı bu hafta. Neyse şimdi iyi Allaha çok şükür. Benimde yarın finallerim başlıyor ne yapacağım bilmiyorum üç beş ders notuna baktım ama kısmet artık bu dönem de böyle olsun.
Ayrıca hastahaneye giderken bilenler vardır belki siyami ersek'e girmeden hemen 2 metre önce bir trafik ışığı var o heyecanla gözüm ışık filan görmemişti tabi ama sonradan fark ettim eds varmış yedik cezamızı sanırım. Gerçi kameranın ilk çektiği fotoğrafta ışıktaysam önümde ambulansla ikincisinde hastanenin içindeyimdir ama gelirse de öderiz.

Alican çok geçmiş olsun kardeşim..Allah tez zamanda şifa versin inşallah..:(

Gözüm bir anda araba filan görmez oldu. Babam Pazartesi sabaha karşı kalp krizi geçirdi şimdi Allaha şükür durumu gayet iyi ama Allah kimseye o korkuyu yaşatmasın. Allah 112 den razı olsun. Ambulans 10 dakika da geldi hemen müdahaleyi yaptılar ambulansa bindirdikten sonra 2 dakika sonra hastahanedeydik. Yalnız dünyanın en büyük kalp hastahanesi olarak geçen siyami ersek e acil de almayacaklardı babamı. Tanıdığımız klinik şefi vardı onun aracılığıyla hemen anjiyoya aldılar. Şimdi yoğun bakımda ama kendinde baya iyiymiş. Yarın yoğun bakımdan çıkacak bir aksilik olmazsa.

gecmis olsun Alican..

Son düzenleme:
Herkese çok teşekkür ederim. Allaha şükür babamın durumu gayet iyi sanıyorum yarın çıkaracaklar. Doktoruyla görüştük stent takılmasına gerek olmaığını çünkü damarlarda daralma olmadığını gelen pıhtı yüzünden kalp krizi olduğunu söyledi. 1 ay sonra bir kontrol anjiosu yapılacak. Şimdilik ilaçlarını kullanmaktan başka yapacağı bir şey yok.
Eğer olurda göğsünüzün ortasında kollarınızda bir ağrı hissederseniz nolur geçer demeyim. Hemen bir hastahaneye gidin. Bir kaç gün önce göğsüne hafif bir ağrı girmiş ama babam geçer diye bir şey söylememiş. Belki o zaman gitseydik kriz olmadan çözülecekti sorun.

Bugün babamı eve çıkardılar. Allaha şükür bir problem yok çok iyi.
Kafam normale dönünce fark ettim arabanın vites kolunda bir problem var. İnanılmaz zırıltı yapıyor, debriyaj kavrarken tak diye bir ses geliyor birde viteste olduğu halde boşta gibi sallanıyor vites kolu. Acaba şu tamir kiti olarak satılan kitten alsam düzelir mi?

FK automotive sitesine üye oldum ( üye olunca kargo ücretinide görebiliyorsun) türkiyeye kargo ücretini bulamamıştım bi türlü

logosuz panjur 37tl :) kargosuda 30 tl , plasma gösterge 70 tl kargo yine 30tl

finaller bitsin fk yı sömürmeyi düşünüyorum

Geçmiş olsun dilekleriniz için herkese çok teşekkür ederim.

sahibinden.com da 10,000km civarı 1,6 115hp sport donanımlı J kasalar var 37bin tl civarına. Alsak serviste bi lpg taksak binsek nasıl olur :D

Alican 1.4 t olsun bari 115 kesmez seni :)
Opelin turbo motorlarında lpg problemi çıkmayacağını bilsem 1,6 180likler de var. Ama zaten babam 120hp den üzerine bana yapılan kötülük olarak bakıyor :D 20 yaşında üniversiteye giden çocuğa o kadar güçlü araba verilmezmiş. Elinden gelse bana 1000cc nin altında araba alıp verirmiş:D dedim 1,0 corsa eco al binerim ben :D Pek performansla işim yok ya :D 100hp yetiyor bana :D

Geri