Astra F Kullanıcıları Buraya

Ya arkadaşlar aracıma ön tampon altı eki spor panjur , spor yay arıyorum elinde olan varsa ne olur benle irtibata geçsin , bide şu tampon altı lipi bulabilirmiyiz astra f ye çok yakışıyor. topluca alalım

Ya arkadaşlar aracıma ön tampon altı eki spor panjur , spor yay arıyorum elinde olan varsa ne olur benle irtibata geçsin , bide şu tampon altı lipi bulabilirmiyiz astra f ye çok yakışıyor. topluca alalım

Ön tampon altı eki fiberciler yapar ama genelde dandik oluyor ( alınacaksa steinmetz veya irmscherin taklidi olanlar alınmalı )

Spor logosuz panjur bende düşünüyorum fk automotive sitesinden getirtme 70tl ye patlıyor bikaç gün sonra uğraşıcam o işe

Lip işine gelince laguna splitter en meşhur olanı ama onada 120tl civarı fiyat çekiyorlar çıkmasına ve nadiren bulunuyor ve astra f e tam oturmuyor düzeltmek lazım yabancı bir forumda görmüştüm
Alternatif olarak ilk kasa meganlarınki var o delikli değil ama fena durmuyor
ya da ilk kasa zafiralarınki var hatta link veriyim
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...l-arazi-araclari-tampon-alt-tozlugu-lip/detay

ama astra f te nasıl durur bilemiyorum güzel bir şey bulsam bende alıcam

Son düzenleme:
Bizim arabaların modifiye parça sıkıntısı var had safhada adamlar dandik bi angel yapmışlar onun dışında elle tutulur gözle görülür birşey yok bi göstergeyi bile polonyadan getirtiliyor, linktede lipte dışa doğru değil iyi durmaz bence.

Bugün Fulpetten benzin aldım arabayı yıkattım kenarı çektim kurulayıp parlatırken beyaz ölmüş bitmiş dökülmüş bir F kasa geldi. GL ama airbag klima filanda yok. Adam uzun uzun süzdü arabayı. Sonra gözü içerdeki navigasyon aletine ilişti etrafında döndü park sensörlerine filan baktı :D ben hiç sesimi çıkarmadım :D sonra lastik havalarını kontrol edip son bir bakış atıp devam etti :D Nazarı deymemiştir inşallah.

Bir hafta önce de bir arkadaşımın arkadaşı arabayı görüp 2001 mi bu dedi 97 diyince baya bi bozuldu onda 2001 classic f varmış ama baya bi yorgun gözüküyormuş araba. İçerledi çocuk baya :D

barıs su arabanı bi göreyim yaaaa ankaradaysan

Ön tampon altı eki fiberciler yapar ama genelde dandik oluyor ( alınacaksa steinmetz veya irmscherin taklidi olanlar alınmalı )

Spor logosuz panjur bende düşünüyorum fk automotive sitesinden getirtme 70tl ye patlıyor bikaç gün sonra uğraşıcam o işe

Lip işine gelince laguna splitter en meşhur olanı ama onada 120tl civarı fiyat çekiyorlar çıkmasına ve nadiren bulunuyor ve astra f e tam oturmuyor düzeltmek lazım yabancı bir forumda görmüştüm
Alternatif olarak ilk kasa meganlarınki var o delikli değil ama fena durmuyor
ya da ilk kasa zafiralarınki var hatta link veriyim
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...l-arazi-araclari-tampon-alt-tozlugu-lip/detay

ama astra f te nasıl durur bilemiyorum güzel bir şey bulsam bende alıcam
Logosuz panjur yada irmcsher yazılı panjur bende arıyorum bulursan beraber getirtelim.

Logosuz panjur yada irmcsher yazılı panjur bende arıyorum bulursan beraber getirtelim.

ben şu linktekini getirmeyi düşünüyorum

http://www.fk-automotive.org.uk/$WS/fk-automotive/websale7_shop-fk-automotive/produkte/medien/bilder/gross/fksg027.jpg

Türkiye de yok bunlardan burda yapanlar kümes teli gibi tellerden yapıyor hiç güzel durmuyor. Buda çok kaliteli değil ama yinede fabrikasyon
irmscher ya da steinmetz olanlar hem artık üretilmiyor hem de 2.el bulmak imkansız bulunsa bile aşırı pahalı olur

Geri