Astra F Kullanıcıları Buraya

ben şu linktekini getirmeyi düşünüyorum

http://www.fk-automotive.org.uk/$WS/fk-automotive/websale7_shop-fk-automotive/produkte/medien/bilder/gross/fksg027.jpg

Türkiye de yok bunlardan burda yapanlar kümes teli gibi tellerden yapıyor hiç güzel durmuyor. Buda çok kaliteli değil ama yinede fabrikasyon
irmscher ya da steinmetz olanlar hem artık üretilmiyor hem de 2.el bulmak imkansız bulunsa bile aşırı pahalı olur

Buna birtane irmscher logosu tam olur :D

SLM F ciler bir sorum olucak yaw benim f de parkları yakınca sis farları yanmıyor kısaları yakınca sisler yanıyo ama trafikde park + sis gezen f ler görüyorum sizde nasıl acaba ?

bugün de 1000tl civarı bakım yapmışız astra bi 2 sene daha durmayı garantiledi :)
baharda arka tampon boyanacak bi daha , bir de pasta cila , ön lastikler de değiştimi misss

Panjur güzelmiş önder gerekn yapılsın her zaman, benimde park + sis yanıyor.

panjur güzelde ödeme için paypal hesabı lazım işte bende yok bakalım ya bi hesap alacam yada arkadaşınkinden getirtecem

panjur ve plasma gösterge getirmek isteyen olursa tek kutuya sorun olmaz sanırım plasma göstergede 70 tl ama ben sadece panjur düşünüyorum galiba kargo biraz dandik karayoluyla geliyor 20 günü fln buluyormuş ama bi denemek lazım

SLM F ciler bir sorum olucak yaw benim f de parkları yakınca sis farları yanmıyor kısaları yakınca sisler yanıyo ama trafikde park + sis gezen f ler görüyorum sizde nasıl acaba ?

sis farları sonradan takılmış ve arkalara bağlanmış olabilir mi? Arka sis sadece farlarla yanıyor çünkü

sis farları orjinal gibi duruyor tek buton var sadece ön sis butonu ona basınca hem ön hemde arka sis yanıyor kısaları yakmayınca ne ön nede arka sis yanmıyor

sis farları orjinal gibi duruyor tek buton var sadece ön sis butonu ona basınca hem ön hemde arka sis yanıyor kısaları yakmayınca ne ön nede arka sis yanmıyor

Tek buton varsa bence sisler sonradan takılmış ve arka sis butonuna bağlanmış. Arka sis sadece farlarla yandığı için önlerde sadece farlarla yanıyor. Sizin ön sis buonu dediğiniz buton sağdaki mi soldaki mi? far anahtarının yanında iki tane buton yeri var. Arka sisin butonu solda ön sisin butonu sağda oluyor.

evet benim anahtar sagda :D hatta ön sisleri yakınca arkalarda yandıgı için arkamdakiler rahatsız olmasın diye arka sis ampülünü söktüm :D bu durumu nasıl düzeltebiliriz park + sis yakmak için

Geri