Astra F Kullanıcıları Buraya

Aslında doğrusunu söylemek gerekirse ben vw grubundan bir araba alırsam kendimi sınıf atlamış olarak görmeyeceğim. vw nin öyle sanıldığı gibi prestijli bir araç olduğunu düşünmüyorum. Aksine doğuş otomotivin fiyat donanım politikasına göre vw nin dünyada ki en büyük büyümesini nasıl Türkiye de yaşadığını da anlayabilmiş değilim. 1,4 tsi tercih edersem muhtemelen leon olacaktır vw ler çok fahiş fiyatlara satılıyorlar. Leon'un fiyatı makul kalıyor. 37bin tl civarına 0km leon style 1,4 tsi 125hp alınabiliyor. Ancak gönlüm astra J 1,4T sport dan yana. Hep beraber göreceğiz. Hala kiraya verilmesi gereken bir adet işyerimiz var :D

açıkça söylemek gerekirse ederi 11-11500 max ama tabi o fiyatlara burdaki kimsenin satmak isteyeceğini sanmıyorum :)

knk naptn yhaa:D 11 e aldık boş tüp taktırdk balatalar falan felan , yağ değişimi , ön takım değişti , triger ve deviradaim deişti elektrik aksamı yenilendi bize geldi 13.5 a biraz pahalı geldi ama yıpranmamış araba aldık :D 100 bin km ye kadar benzinde kullanıldı + sunroof war :D çok memnunum ama bmw ye geçiş yapıcam orj 105.000km de

knk naptn yhaa:D 11 e aldık boş tüp taktırdk balatalar falan felan , yağ değişimi , ön takım değişti , triger ve deviradaim deişti elektrik aksamı yenilendi bize geldi 13.5 a biraz pahalı geldi ama yıpranmamış araba aldık :D 100 bin km ye kadar benzinde kullanıldı + sunroof war :D çok memnunum ama bmw ye geçiş yapıcam orj 105.000km de

bana sorsan bnde 13 den aşağı vermem ama malesef durum öyle değil :D
temiz 97-98 gls ler bile 12-13 arasına gidiyor hatta yeni araç alırken takasa vermeye kalksan max 10 veriyorlar (2 ay önce opel reis demişti 98 sorunsuz glsyi 10 a aldık diye sennkinede 9 - 9500 veririz dediler az daha yakacaktım arabayı önlerinde )
gerçi lpg varsa biraz daha artar değeri ama 12 den fazlaya satabilmen için uzun bir zaman ve aşırı şansa ihtiyacın var :) ama eğer acelen yoksa bekle her malın bir alıcısı vardır

burak inş istediğin puanları alıp atanırsın.
branş ne senin*

wv isteyen arkadaşlar. genç arkadaşlar.
ibiza bocanegra 1.4 tsi 180 ps nasıl.
:cry:çok hoşuma gitti :eek:

Branş ingilizce abi, seat ibiza bocanegra tam genç işi dediğin gibi adamlar herşeyi düşünmüşler o arabayı al 50 milyar civarı hiç modifiyeye gerek yok içi dışı gayet yeterli.

bana sorsan bnde 13 den aşağı vermem ama malesef durum öyle değil :D
temiz 97-98 gls ler bile 12-13 arasına gidiyor hatta yeni araç alırken takasa vermeye kalksan max 10 veriyorlar (2 ay önce opel reis demişti 98 sorunsuz glsyi 10 a aldık diye sennkinede 9 - 9500 veririz dediler az daha yakacaktım arabayı önlerinde )
gerçi lpg varsa biraz daha artar değeri ama 12 den fazlaya satabilmen için uzun bir zaman ve aşırı şansa ihtiyacın var :) ama eğer acelen yoksa bekle her malın bir alıcısı vardır

12.5 falan werir geçerim yaw e36 3.20i alıcam caddelere cıkamıyorum f ile herkez bmw ci astra ile bişiy yapamıyosn onlar 0 çizerken :D

bugün ön tamponu yeniden boyattım; dışarıda da felaket yağmur vardı, inşallah boıya leke yapmaz....

Geri