Astra F Kullanıcıları Buraya

Arkadaşlar aracın tavan lambasını kapıları kapatınca geç sönme uygulaması yapan varmı acaba.ben uygulamayı düşünüyorum da.tofaş doğan ve kartal için tavan lambası gecikmeli sönen role varmış bir ara uygulamayı düşünüyorum

e30 yada e36 3.20i coupe aldığım zaman ilk işim 1 çift lastik yakmak olucak :D

ivedikte tanıdık lastikçim var...temiz çıkma daha ucuza gelıyo..ben cıftını 100 e alıyordum :) Angaraya gelırsem gorusuruz umarım...

madem üç harf alacaksın öyle bir araba alki keşke şusu olanından alaydım deme...ona göre :)

maddi nedenler dolayısıyla e36 320i mi sattıgımdan bu yana aradıgım tadı hıc bır aracta bulamadım..(vectra a gt, vectra b, megane 1-2, corolla 1.6 xei ve 1.6 luna dahil...şu andada 97 model 1.6 astra hb gls var) anladımki farklı fantaziler denemeye hiç gerek yokmuş... neyse....

sözün özü : AŞK 3 harftir...bilen bilir.. (anladın sen :cool:)

bu arada astra f kasa araca sahip olan arkadaşlar...arabanızın içindeki kapı açma kollarının değerini bilin...3 gündür aramdaığım sormadğım yer kalmadı ama bulamaıyorum..bulan olursa elınde olan yada sevinirim...

Atalar ^^Gökten düşenin parçası bulunur ama roverın parçası bulunmaz..!^^ demişler ama ben bunu astra f nin parçası bulunmaz diye değitırecegım bu gidişle :D

ivedikte tanıdık lastikçim var...temiz çıkma daha ucuza gelıyo..ben cıftını 100 e alıyordum :) Angaraya gelırsem gorusuruz umarım...

madem üç harf alacaksın öyle bir araba alki keşke şusu olanından alaydım deme...ona göre :)

maddi nedenler dolayısıyla e36 320i mi sattıgımdan bu yana aradıgım tadı hıc bır aracta bulamadım..(vectra a gt, vectra b, megane 1-2, corolla 1.6 xei ve 1.6 luna dahil...şu andada 97 model 1.6 astra hb gls var) anladımki farklı fantaziler denemeye hiç gerek yokmuş... neyse....

sözün özü : AŞK 3 harftir...bilen bilir.. (anladın sen :cool:)

evet aşk 3 harf:D hastayım e30 lara ama 3.20i falan temiz düzgün yok temiz 3.16 lar var güzel gözüküyor ilanlarda bakmak lazım nakit parayı cebine koyup 11 bin tl ye cok kral alınır sunrooflu 3.16 m40 :D

kırmızı ve türbe yeşilinin pek tutulmadığını biliyorum...renk konusunda diğer arkadaşlarda yardımcı olur inşallah...klımada olsaymıştı...

ya sen sevıyorsan gerisi hikaye abi araba temiz olduktan sonra.... :D

4 5 ay önce beyazını sattık hemde klimalıydı ve bayada para harcamıştım,içimde kaldı taunusu satıp bunlardan alıcaz acilen arabayı satmam lazım.Tahminen 9250 civarı bırakır bu arabayı :D

Geri