Astra F Kullanıcıları Buraya

hopp bmw sayfasına dönmüş burası :D
e46 ,e39 , e38 bunların hastasıyım hele siyah renk e38 hayalim 750iL :rolleyes:
ama e30 lar iyice şahin moduna döndü artık hele ankarada nerde bir apaçhi varsa altında e30 :D
aslında güzel zevkli araçlar ama artık itici geliyor bana ( ANKARA İÇİN KONUŞUYORUM )

Son düzenleme:
hopp bmw sayfasına dönmüş burası :D
e46 ,e39 , e38 bunların hastasıyım hele siyah renk e38 hayalim 750iL :rolleyes:
ama e30 lar iyice şahin moduna döndü artık hele ankarada nerde bir apaçhi varsa altında e30 :D
aslında güzel zevkli araçlar ama artık itici geliyor bana ( ANKARA İÇİN KONUŞUYORUM )

zaten ankarada arabayla gezilmiyorki her taraf mayın tarlası 17 inc jant ile 1 hafta gez en az 1 jantı eğersin belediye açıyor geri kapamadan gidiyor cukurları :D ankara e30 Krallığı bmw lerın aslı burada ama opeli elden cıkarmak lazım düzgün bi e30 alıp bak keyfine :D

e30 çakal isi oldu artık ya

dikkat edin satılık doğan şahin ilanlarının yarısının altında ^^Sadece E30 ile takas olur^^ yazar..Bu bi tesaduf olamaz...:D

her e30 cu, her tofaşcı apaçi değil ama apaçi tabır edılen varlıklar tofaştan bmwye yatay geçişin yolunu e30 larda buldukları için temiz binici ve temiz e30 çok zor artık...tofaşlardakı tum aksesuarlar birebir e30 a uydurulmuştur...İS karlık, İS spoiler diye sanayide kendı siparişlerine göre uydurdukları karlıkları hiç çekinmeden takıyorlar.E36ların durumuda pek farklı değil..şu an e 46lar pek ulaşılabılmış olmadığı ıcın bı temız onlar kaldı sanırım ;)

Pardon astra f sitesine girmiştim ama bmw sitesine girmişim herhalde.opelci arkadaşlar arabaları satıp herkes bmw'ci olmuş gibi kimse kalmamış forumda

dikkat edin satılık doğan şahin ilanlarının yarısının altında ^^Sadece E30 ile takas olur^^ yazar..Bu bi tesaduf olamaz...:D

her e30 cu, her tofaşcı apaçi değil ama apaçi tabır edılen varlıklar tofaştan bmwye yatay geçişin yolunu e30 larda buldukları için temiz binici ve temiz e30 çok zor artık...tofaşlardakı tum aksesuarlar birebir e30 a uydurulmuştur...İS karlık, İS spoiler diye sanayide kendı siparişlerine göre uydurdukları karlıkları hiç çekinmeden takıyorlar.E36ların durumuda pek farklı değil..şu an e 46lar pek ulaşılabılmış olmadığı ıcın bı temız onlar kaldı sanırım ;)

aynen katılıyorum temiz e30 kalmadı malesef e46 larda 25000tl civarından başladığı için apachiler ulaşamıyor :)

Geri