Astra F Kullanıcıları Buraya

BMW alcak param olduğunda BMW alırım
opelcilik de bi yere kadar :)

ama astramı çok seviyorum o ayrı :), ilk göz ağrım ne de olsa.

Arkadaşlar bu sayfayı bmw fan clup olarak değiştirmenin zamanı geldide geçiyor bile :D opelden memnunuz ama hem arkadan çekişli hem güçlü hemde karizmatik bir araba lazım bize :D e30 veya e36 farketmez yan vermek paha biçilemez :D

e30 e36 filan alsam şu an mütevazi aile arabasına biniyor diye bakan arkadaş çevrem bana apaçi gözüyle bakmaya başlar :D e90 320 ve beyaz cam tavan amg paketli c180K larla çevrili bir alanın içerisindeyim :D etrafımda arabası olan insanların büyün bir çoğunluğu bunlara biniyor. Ben se hala oğlum araba işte biniyorum götürüyor her yere ne olacak desem de içimde ne fırtınalar kopuyor kimse bilmiyor :D bmw almam eğer bi gün alacak olursam da e90 alırım. E46 lar bile şu an apaçi(!) lerin elinde sürünürken e30 e36 ya binilmez

Bmw apayrı bir dünya benimde içimdeki bmw aşkı bambaşka gözlerimi alamıyorum özellikle 3 serisine aşığım 320 330 farketmez bugun caddede 320 sağdan makasladı bende arkasına takıldım 120-130 alt gecıt dar yer otobus yol vermedi ona bende yapıştım bmw ye gıcıklığına sellektör attım otobüs çekilince o soldan devam etti tabi :D

o zaman her hayalini kurduğumuzu, istediğimizi buraya yazıp duralım.

biz elindekiyle yetinmesini bilen adamlarız,parasız kalır bundan inip hacı muroya binersem onu da severim anasını satim. o süpermiş bu güzelmiş muhabbetleri güzel de elde olanın kıymetini bilmek lazım...

üç harfli bi araba markası mı sadece?
yoksa üç harfli bi prestij simgesi mi?
yoksa performans ve sportifliğin kısaltması mı?
ya da metallerinde şekil alınca ruhunun olabileceğinin göstergesi mi?
belki de insanları güzelliğiyle büyüleyip kandırması aklını başından alması için gönderilmiş bir casus...
nesin sen gücün tutkun gençliğin güzelliğin tarifine yakışan bmw...
başka hangi üç harf bi araya gelip bu kadar karizma olabilir
başka hangi 4 tekerlekli hem park halinde hem yolda bu kadar kışkırtıcı bakışlar atar biz dünyalılara
başka hangi 4 silindirli adıyla ezer 6 hatta bazen 8 silindirlileri
başka hangi 6 silindirli bi bmw R6lısı kadar güzel çığlıklar atıp mest eder insanları
başka hangi V8 bi e39 M5 kadar derin bi uğultuyla başlayıp devir saati redline a geldiğinde gökgürültüsü sesi eşliğinde depreme yol açabilir
yada hangi makam otosu e38 7 serisi gibi asc yi iptal edip yanlamak için kışkırtır sahibini...
BAŞKA YOK BÖYLE BAŞKA Bİ MAKİNA YOK VARSA YOKSA BMW....

herkesin kapısında yatanla, içinde yatan aslan belli oldu :D

Son düzenleme:
bu astra f lerde torpido soğutma varmı..benim aracın torpıdosunda klima ve 0 işaretli bi düğme gibi birşey var o ne işe yarıyor beyler....

Geri