Astra F Kullanıcıları Buraya

benim de ön camlara fazla hava vermiyor kalorifer. diğer delikleri kapattığım halde. zaten kalorifer 10 dk da ısınıyor.

300 normal nurullah. buraların piyasasına göre.

ben bugün gittimm rölanti sensörünü değiştirmeye
200 parça 50 işçilik istadiler. parça orjinal.

kardeş sen cok felaket para harcıyon ya vallahi ne kadar para harcarsan harca değmiyor havaya gidiyor hep bende fazla harcamicam bundan sonra yazık yaw :( Aküyü sorarsan 72 amper inci aküler 160tl civarında en iyisi o

delphi al

kardeş sen cok felaket para harcıyon ya vallahi ne kadar para harcarsan harca değmiyor havaya gidiyor hep bende fazla harcamicam bundan sonra yazık yaw :( Aküyü sorarsan 72 amper inci aküler 160tl civarında en iyisi o
değmez de kullanıyoruz aracı o nedenle harcıyorum.
yarın 11 versinler hemen veriririm
bizim gls ler orjinal kaç amper

Hakan niye değmesin, temiz temiz binmek varken sağı solu dökülüp kötü kartallar gibi mi olsun araba. benimki o yönde ilerliyo gerçi ama en kısa zamanda düzelicek inşallah :rolleyes:
benzini saymayıp bindiğinin karşılığı olarak düşünmek lazım.
akü fiyatları da fenaymış ben 70tl den almıştım zamanında,çok olmuş alalı... yakında ona da sıra gelir kesin :)

Aküyi en son kıbrısta değiştim 2008 ocakta yetkili serviste faturasını bulursam yazarım şükredersiniz 160 a o zaman iyi para vermiştim inci akü o gün bugün hiç kontrol etmedim tabi ve aküde su kalmamış geçen ay sanayiye gittiğimde baktıklarında söylediler onuda açan çırak akünün tüm kapaklarını kırmış tornavidayla girişti herhalde koydukları suda bi güzel akmış xenon balastı oksitlenmiş inci akünün bayisini buldum kapaklarını değiştirdim bir daha sanayiye gittiğimde ustasına söyleyeceğim çoluğun çocuğun eline vereceksen ben getirmeyecem artık diyeceğim o bu değil adam kapakları kırıyor öyle takıyor söylese sanki kızacaz.

BENİM Kİ DE SU KAÇIRIYORMUŞ
AKÜ nün altı şase dedikleri yerlerde çürüme başlamış

BENİM Kİ DE SU KAÇIRIYORMUŞ
AKÜ nün altı şase dedikleri yerlerde çürüme başlamış

Hakan ŞAse çürümeye başladıysa fena kaçırıyormuş..bu arada şaseye bir an önce önlem al...Ben geçen sene değiştirdim..Kuru bakımsız akü aldım Varta 140 tl verdim canavar gibi... Alman malı nede olsa ve sadece pil,akü üretiyor... :)

Hakan niye değmesin, temiz temiz binmek varken sağı solu dökülüp kötü kartallar gibi mi olsun araba. benimki o yönde ilerliyo gerçi ama en kısa zamanda düzelicek inşallah :rolleyes:
benzini saymayıp bindiğinin karşılığı olarak düşünmek lazım.
akü fiyatları da fenaymış ben 70tl den almıştım zamanında,çok olmuş alalı... yakında ona da sıra gelir kesin :)

yanlış anladn kardeşm biniceksen istediğin masrafı yapabilirsn ama yarın bir gün bişey olur satacak olursn ne yaparsan yap araba piyasasının üstüne cıkmıyor istersen 2.5 motor at :D benim arabayı soranlara 2.000 tl masraf ettim diyorum 1 ay önce adam diyor banane etmeseydn 11 lira wereym diyorm ben tüpsüz 11 liraya aldm üstede tüple beraber 3.000 tl harcadım ama biniceksen mecbur ediceksin masrafda çokda etmeye gerek yok binilecek halde olsun yeter her sanayiye gidişde 200-300tl cıkarsan evin yolunu bulamazsn :D

gerekince 200 - 300 değil 1000-2000 bile harcıyosun mecburen.

satarken banane der tabi adam, arabaya harcadğımız her parayı satış fiyatına eklesek çok ilginç rakamlar çıkar :D

bide şöyle bakmak lazım, daha yeni ve daha lüks bi arabaya binsek, misal vectra C ye binsek 200tlye çıktığımız servisten 1000 den aşağı çıkamıyoruz (bkz baskı balata fiyatları :D) o yönden halen avantajlıyız.

Geri