Astra F Kullanıcıları Buraya

Selamunaleykum arkadaşlar nasılsınız..Uzun zaman oldu keyifler,F saneler nasıl? :) Önder Kat iptalinde arıza lambası yandımı ve muayenede sıkıntı oluyormu merak etimde.. :) Birde kat iptalinde katın ya içini boşaltıp takıyorlarmış yada düz boru koyuyorlarmış,sen hangisini yapmıştın?

içini boşaltmışlardı bi sıkıntı olmadı

KANKİM Beniiiiim :D ya bu f den bıktım ben artık bi cukura düşüyoz küçücük arabanın her yerinden paldır küldür ses geliyo bide altı yere değiyo bazen :D bi e36 alsaydm e30 lar ölü yaw piyasada bu gün bi e30 baktık 15 diyor beyaz altına bi baktm full çürük :D madem satacan bi altını ziflettir :D

e36lara bak hacı, e30larla sanayide vakit öldürmene gerek yok...

Günaydın arkadaşlar birşey soracaktım.aracımın kaloriferi ısıtıyor ama ayar düğmesini sıcaklığı ön camlara verdiğim zaman ön camın gordaki havalandırma deliklerinde hava az geliyor yan ve ortadakilerden biraz daha fazla geliyor.sizde durum böylemi yoksa tıkalı biryermi var.dün babamın renault 19 bindin kaloriferi 1 ayarda hava üflemesi benim arabanın 3 ayarı gibi.sizin f'de durum nasıl acaba

benim araçtada aynı durum var.ön cama hiç hava vermıyor...nedenini bılmıyorum.yaptıran bırı varsaa paylaşırsa bizde bilgilenmiş oluruz...

merhabalar arkadaşlar bu F lere acık hava filtresi taktınızmı hiç ? Ben yazın bi filtre almıştım aksesuarcıdan Leader diye ama biraz fazla yaktırıyor diye geri çıkardım , birazda baş ağrıtıyordu :D şimdi tekrar takmak istiyorum ama fazla yaktırırmı acaba diye endişeliyim belkide psikolojik olarak bana öyle geliyordu :D Bu sefer K&N yada JSV alıcam düşünceleriniz alabilirmiyim?

lpgli araçlara açık hava fıltresı takmak demek arabanın yanma odasına daha fazla hava girmesi demektir ki buda lpgli araçlarda yakıt tuketımını arttırmak demektir...lpgnin yanması için benzin kadar havaya ihtiyacı yoktur, fazla hava girişiyle beraber lpg daha yanamadan havayla beraber motordan atılır, çünkü lpg likit bir gazdır.Benzinli araçta performans arttırdığı doğrudur, yakıtıda düşürür bir nebze ama lpgli araçta yakıt tüketimini arttırır...ilk başta zevkli olur belki, sonralarıda baş ağrısı yapar :D (denedim araştırdım biliyorum)

bence açık hava filtresi iyi birşey olsa fabrıkasyon olarak takarlardı her araca...

cumartesi gecesi saat 1 dekafam attı bastım istanbula gittim buzlu yolları panter gibi tırmandı küheylan:D1depo gaza gittim istanbula 99 liraya fullendi depo(450 km)

cumartesi gecesi saat 1 dekafam attı bastım istanbula gittim buzlu yolları panter gibi tırmandı küheylan:D1depo gaza gittim istanbula 99 liraya fullendi depo(450 km)

kafan attı diye git gel 2 depo yakıt artı yol masrafı :)

aman abi senin kafan pek atmasın...hangi araba olursa olsun bu havalarda sen kendinede arabanada pek güvenme...altından hava geçiyo sonuçta...

haberleri iziyoruz, hava ve yol şartları, özelliklede kışın en korktuğum gizli buzlanma ne marka model tanıyor, ne de en usta şoförü...

BMW alcak param olduğunda BMW alırım
opelcilik de bi yere kadar :)

ama astramı çok seviyorum o ayrı :), ilk göz ağrım ne de olsa.

Aynen Hakan abi F kasanın tadı bi başka ;) valla imkanım olsa kasırgayı gider geri alırım :) Hatta uzun süredir şu aracı takip ediyorum

Bu aracı ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-bedava-1994-model-gsi-2-0-16v-astra-sirali-sistem-lpgli-41066471/detay

Bu hale getirsem bana yeter :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-motorsiklet-takasli-full-modifiyeli-41214265/detay

e36lara bak hacı, e30larla sanayide vakit öldürmene gerek yok...

benim araçtada aynı durum var.ön cama hiç hava vermıyor...nedenini bılmıyorum.yaptıran bırı varsaa paylaşırsa bizde bilgilenmiş oluruz...

lpgli araçlara açık hava fıltresı takmak demek arabanın yanma odasına daha fazla hava girmesi demektir ki buda lpgli araçlarda yakıt tuketımını arttırmak demektir...lpgnin yanması için benzin kadar havaya ihtiyacı yoktur, fazla hava girişiyle beraber lpg daha yanamadan havayla beraber motordan atılır, çünkü lpg likit bir gazdır.Benzinli araçta performans arttırdığı doğrudur, yakıtıda düşürür bir nebze ama lpgli araçta yakıt tüketimini arttırır...ilk başta zevkli olur belki, sonralarıda baş ağrısı yapar :D (denedim araştırdım biliyorum)

bence açık hava filtresi iyi birşey olsa fabrıkasyon olarak takarlardı her araca...

evet sonraları biraz baş ağrıtıyo hiç girişmeyim yani tekrar dimi :D ama e36 3.20 lerde gözüm e30 çok para harcarız biz:D

Benim Fsane GLS torpido soğutma yok yada ben göremedim. Şu olanlar torpidosunun resmini çekip koyabilirlermi?

budur torpidonun içindeki zımbırtı..ne zaman ne işe yarar, sağlam mı değil mi bilmiyorum valla...

adszoom.jpg

Geri