Astra F Kullanıcıları Buraya

İlker kardeşim...Lpg konusunda suan kafamda Atiker var.Hem ucuz,hem yerli,hemde gittigim serviste arabama bakan ustanın Atiker demesi..Ve en büyük pay EYÜP YÖRÜK'e..Çünkü sorunsuz bir ATİKER kullanıcısı...Ama alternatif dersen BRC başkada taktırmam heralde...Brc secimimin sebebide 2A mühendisliğin reklamında uygun markaların içinde Opelinde geçmesii...

Teşekkür ederim Mutlu kardeşim.Deryada bir katre olabiliyorsam ne mutlu bana.Kafana takılan birşey olursa çekinmeden sorabilirsin elimden geldiğince yardımcı olmaya çalısırım...

sebep ??? yani abs yok arkada disk yok öndeki disk küçük vs vs 100km hızda 47 m civarı bi fren mesafesi olduunu okumuştum bi teste günümüzde güvenlik sınırı 40 m olduunu düünürsek gayet mantıklı bence

Önder bende de yok abs ama abs demek aracı herşeyden koruyacak demek değil, 70bin km yi geçtim arabamla birlikte, başımıza neler geldi
ama çok defalar abs li yepyeni araçlarla tampon tampona frenlere asıldım, aynı mesafede de durdum ;)
hızlanma çok çok süper olmasa da 5 kapılı bir aile arabası için çok çok iyi performansı var bence ;)

Arkadaşlar ABS fren mesafesini kısaltmaz sadece panik frenda sizin için tehlikeli olacak objeden kaçmanızı sağlar.. ( direksiyon hakimiyetinizi korur)

Arkadaşlar ABS fren mesafesini kısaltmaz sadece panik frenda sizin için tehlikeli olacak objeden kaçmanızı sağlar.. ( direksiyon hakimiyetinizi korur)

evet limit fren uygulayabilinirse abs li araçlardan daha kısa mesafede bile durabilir
ben yada babam(11 yıl) boyunca bu araba ile frenlerinin çok kötü olduundan falan bi kaza yapmadık ama işte o testte 47m de durduunu görünce piskolojiktir belki bi güvensizlik başladı bende:D yani yeni clio bile 35m de duruo o mesafe çok yüksek geldi bana:confused:

aslında bizim araçların böyle otohaber autoshow tarzı dergilerdeki testlerini bulabilsek çok güzel olurdu ama bizim kasanın kini rastlamadım hiç o 47 mlik değeri yabancı bi forumda görmüştüm

Selamlar arkadaşlar.. Sanıyorum 1 ay oldu servis ile alakalı bir soru sormuştum. Cevaplar için teşekkür ederim. Ondan sonra vakit bulamadım siteye girmeye. Nerede kendimi tanıtmam gerekiyor, bir kez daha yardımcı olabilir misiniz?

Emrecan

emrecan üye arşivi başlığına gir yukarda tanıtım formatı ile ilgili bi konu var onu oku sorada bi başlık açıp kendini tanıt
yeniden hoşgeldin;)

arkadaslar arabayı aldığımda termostat bozuktu yenisiyle değiştirmiştim.92 lik termostat takıldı.hararet göstergesi ş.dışı yolculuklarda sabit 94-95C arasında duruyor.bana bu fazla gibi geliyor ama servis normal dedimişti.sizin araçlarda nasıl acaba?

Geri