Astra F Kullanıcıları Buraya

İlginctir astra f görünce tanımasak da otobüscüler gibi selamlaşıyoruz fark ettinizmi... Taner ERBAY hoş geldin aramıza..

Hocam aynı inilti bende de var.benzin pompasının vınıltısı o.pislik gelmiştir ona.benimki de yazdan bu yana ara sıra öter durur.ama bişe olmuyor merak etme.ama ben dedim sana kaçak koyma diye demi:)
hocam bi anlık sinirden şeytana uydum. yarın bi servise götürecem. içindeki kaçak benzini boşalttıracam.

sebep ??? yani abs yok arkada disk yok öndeki disk küçük vs vs 100km hızda 47 m civarı bi fren mesafesi olduunu okumuştum bi teste günümüzde güvenlik sınırı 40 m olduunu düünürsek gayet mantıklı bence
benimki gls olduğu için abs var metre olarak ölçmedim ama frene basınca zınk duruyor.

12- önder ilter.sağol akduman hemserim teşekkurler.ben su an arabadan gayet memnunum arkadaşlar bana çok guzel gelıyor belkıde bu zaman kadar hep as 250 ye mınıbuse bındığımız ıçındır .sadece sanırım bırıkı sene ıçınde boya attırmam lazım uzun sure satmam galıba.bırde ılk arabam istedığım sadece ve sadece benı bıktırmaması.bırde ay başı bakıma saokacağım yağ falan fılan ortalama masraf ne olur.bırde akduman kardeş gıttığın ıyı bır servıs varmı bıldığın hangısını tercıh edeyim adadavıyanalı usta derler ama sen sanırım baygıdan berıkullanıyorsun hangısını tavsıye edersin.

Önder hemşerimm aslında bende şubatın sonunda aldım arabayı...Şuan Viyanalı Sami ye gidiyorum..Alırkende onlara baktırmıştımm arabayı..Ben sadece fren takımlarını değiştirdim orda.Birde şanzıman keçesi ve şanzıman yağını değiştirdim...Yalnız dikkatimi bişey çektii..Bu Viyanalı Çamdağlarla ortak oldugu için tamirden biraz kaçıyo gibi,tamirden çok parça değişimine gidiyolar,Çamdağlar kazansın diye,viyanalı sadece işçilik alıyor..İşçilikleri iyi....Sen istersen birde Yılbar a bak...İşletmenin karşısında..Onlarında iyi oldugunu duydum ama henüz gitmedimm..İnşallahta gitmem:rolleyes:

İlker kardeşim...Lpg konusunda suan kafamda Atiker var.Hem ucuz,hem yerli,hemde gittigim serviste arabama bakan ustanın Atiker demesi..Ve en büyük pay EYÜP YÖRÜK'e..Çünkü sorunsuz bir ATİKER kullanıcısı...Ama alternatif dersen BRC başkada taktırmam heralde...Brc secimimin sebebide 2A mühendisliğin reklamında uygun markaların içinde Opelinde geçmesii...

Geri