Astra F Kullanıcıları Buraya

Olurmu Hakan,Gürkan diye bir arkadaşımız var ilk caravancımız....

Volkan ve Serhan aramıza hoşgeldiniz....İnanın cok memnun kalıcaksınız...:good:
:sorry: :sorry: :sorry:
dikkat etmemişim demekki tüh..
ama çeşitlilik süper
sedan,5k,gsi,caravan hepsinden var grubumuzda
isyan etsek astra F'im.net kuracaz nerdeyse :D:D:D

Aman duymasınlar...Yok isyan misyan reji kess burda kess...Aman Hakan napıyosun.:eek: ..

Bu arada arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce gece arabayı garaja yanaştırdıktan sonra o sessizlikte bişey duydum motordan...O zaman önemsemedim tabii...Aradan biraz zaman gecti ses azımsanmıcak derecede çogaldı..Ritmik bir ses...P.tesi sabahı muhayene gittim..İşim erken bitince bir baktırayım şu sese dedimm..Eleman demezmi abi ya 490 ytl ya 1500 ytl tercih et abi dedi..Hayırmı dedim devirdaim abi bu,motoru dağıtırsın dedi..490 ytl bu yoklukta olmaz geldi bana,birazda fiyat pahalı geldi..4 yere sordum ve 4. yere hallettirdim 150 ytl ye...Adamlar şanslısın motor sorun cıkarmamış şimdiye kadar dediler...Aldıgımda aldıgım kişi trigeri ve 2 rulmanı değiştirdi ama devirdaimi değiştirmemiş..Sadece devirdaime 150 ytl çokmu arkadaşlar....

devirdaim işçilik dahil 150 ytl çok sayılmaz eğer orjinalse; ynsanayi olarak daha ucuza hallolurdu tabii; triger bilyası ve kayışı ise tek ekzantrik için 80 ytl, çift ekzantrikli motorlarda daha pahallı; sadece kayış ise 25 ytl

Selamlar arkadaşlar, aramıza yeni katılanlara da hoşgeldiniz demek istiyorum.

Geri