Astra F Kullanıcıları Buraya

şey hakan abinin arabası ,26 plakalı olan hatcbak o jantlara bittim ben ..tabii bende meraktann ericemm şimdiiiii...bu arada tekrar teşekkür ederim...

birde su an 1,6 astra hava filtresi takan arakadaş varmı..taktırmayı düşünüyorumm ama pahalı bişey olmamalı (30 40 ) sisce ses konusunda tat alırmıyım ..
Mutluu oku bak ne yazmış arkadaş :D:D:D
filtre Efe'de var dicektim kendi yazmış zaten :D:D

bende cold air intake kit var.performans a etkisi var.ses de iyi geliyo.

Dualarınız için ÇOOOK TEŞEKKÜRLER hepsi işe yaradı. O honda Kardeşimin bi arkadaşının ama şimdi evleniyor o da bırakmak zorunda kalacak. benim Flash ın resimlerini bulamadım.ama bendeki flaşın dıştan herşeyi orjinal görünümlüydü ama çiğeri sağlamdı Çeşme otobanında BMW lere kapı tekmelettiriyorduk bi zamanlar...ve pilot radar uygulamasında 245 km/h ile radara girmiştik 1990 da adamlar ceza kesmemişlerdi .. nedenmi o araba bu sürati yapamaz ayar sorunu var radarda demişlerdi. alet yola 185 HP verirdi ( normal 1,7 Flash yola 58 -65 HP arası verir ) bakın yola derim motor güçü değil... tabiki titanyum zırh kaplı ( ing gönderilip yaptırıldı ) piston- üst kapak - kısa sibob- büyük emme manifolt tek tek eksoz çift weber abarth karbüratör..ve o makina uzun yıllarBursa da yarıştı amma şimdi arkamdan birisi geldimi hemen sağa yanaşıyorum uğurlar olsun diyom...
abi :eek: nası bi makinaymış o yaw
biz de jant filim deyip duralım, modun kralı varmış sende hakkaten yaw...
hey maşallah,noldu o araç abi? zayii mi?

arkadaşlar merhabalar

ben 2 ay önce F astra 1.6-16 GLS aldım full olanlardan.

arabadan çok memnunum,ama biraz çok yakıyor sanki

depoyu fulledim 380 km oldu şehir içi benzin ışığı yandı....normalmi acaba
ve benzin ışığı yandıktan sonra kaç km daha gider acaba??

yardımlarınızdan dolayı şimdiden çok tşk

bismarck
Hoşgeldiniz aramıza:)380 km biraz fazla geldi bana da.en azından 450 falan gitmesi gerek.ışık yandıktan sonra 35-40 km gider ama kırmızı yanmadan benzin almanı öneririm.deponun dibini çektirmek benzin pompasına zararlı oluyor:(

sanal modifiye cidden harika bişeyy yaa..yapan arakadaşa cidden cok teşekkür ederimm..paramısla alamıos :( bari sanal olarak yapalım da masaüstümüse koyalım::::) bu arada lazrail saol aranısda olmakl cidden cok güselmiş....

Mutluu oku bak ne yazmış arkadaş :D:D:D
filtre Efe'de var dicektim kendi yazmış zaten :D:D

abi :eek: nası bi makinaymış o yaw
biz de jant filim deyip duralım, modun kralı varmış sende hakkaten yaw...
hey maşallah,noldu o araç abi? zayii mi?
Hayır Hakan araçı yurt dışına giderken sattım..Bursa lı bi arkadaş rallierde kullandı uzun yıllar ( hatta ben bile tırmanmada kullanmıştım 1 kez Uludağ da) ilginçtir cok da az zararım olmuştu verdiği hazı maddi değeri yok tabi .. bi de şimdi düşünüyorum da geçekten Allahın sevgili kullarıymışız... aileme Allah evlat acısı göstermedi....onca delilikten sonra...

Geleceğe bi ön görü.... herkes bir gün otomatik kulllannnaaaacccaaakkk.. benim gibi....

Geri