Astra F Kullanıcıları Buraya

kusura bakmassan iki resme biri siyah biri su bal rengindeki astraya koyduğumus janttan koyabilirmiyiz..bide angel eye far ...off şimdiden cok heyecanlandımm...eger zahmet olmassa kardeşim yaa..

şimdiden cok cokk teşekkür ederimm

burak ın arabasına taktığım jantlardan bahsediyorsunuz değil mi? gerçi farketmez istediğiniz herhangi bi model varsa benzerini bulup takabilirim ;)

alican farlar hoş olmuş ama ben oranın simsiyah olmasını istemiyorum yani grimsi bi siyah lazım bana çünkü plakalıkla uyumu da önemli
ancak onu nası yapacağım hakkında bi fikrim yok o yüzden kalsın şimdilik ilerde açarz içini döşeriz ledleri :D

şey hakan abinin arabası ,26 plakalı olan hatcbak o jantlara bittim ben ..tabii bende meraktann ericemm şimdiiiii...bu arada tekrar teşekkür ederim...

birde su an 1,6 astra hava filtresi takan arakadaş varmı..taktırmayı düşünüyorumm ama pahalı bişey olmamalı (30 40 ) sisce ses konusunda tat alırmıyım ..

birde su an 1,6 astra hava filtresi takan arakadaş varmı..taktırmayı düşünüyorumm ama pahalı bişey olmamalı (30 40 ) sisce ses konusunda tat alırmıyım ..

açık filtre tavsiye etmem motrun sıcağını çeker bunaltır arabayı
hem 30-40 liralık olanlar filtre diil mendil kıvamında olur
kalitelileri 100 liradan başlar
hava filtresi alacaksanız kutu içi yada cold air kit halinde almanızı tavsiye ederim:good:

şey hakan abinin arabası ,26 plakalı olan hatcbak o jantlara bittim ben ..tabii bende meraktann ericemm şimdiiiii...bu arada tekrar teşekkür ederim...

angel konusunda önder size yardımcı olur sanırım çünkü ben uygun bi angel resmi bulamadım

bu arada sizin aracınıza istediğiniz jant ı taktım yanlız bizim araçlarda arkalar kampana olduğundan aynı jantın önlere diskli arkalara kampanalı olanını kullandım gerçekçi olsun diye:) ayrıca birşey daha sorucam aynalardan memnunmusunuz orjinal aynalar öyle bıktırdıki çıkarıp atıcam ikisinide:)
sahibindenp9230525ev2coqh8.jpg

Hüseyin abi duaların değil dualarımız...İnşallah problem cıkmaz bir daha....Araba güzel bir şey ama problem cıkarınca 6 ay mali sıkıntı yasatıyor..Manevi sıkıntı cabasıı....Bu arada abii imzadaki honda kimin..??

Dualarınız için ÇOOOK TEŞEKKÜRLER hepsi işe yaradı. O honda Kardeşimin bi arkadaşının ama şimdi evleniyor o da bırakmak zorunda kalacak. benim Flash ın resimlerini bulamadım.ama bendeki flaşın dıştan herşeyi orjinal görünümlüydü ama çiğeri sağlamdı Çeşme otobanında BMW lere kapı tekmelettiriyorduk bi zamanlar...ve pilot radar uygulamasında 245 km/h ile radara girmiştik 1990 da adamlar ceza kesmemişlerdi .. nedenmi o araba bu sürati yapamaz ayar sorunu var radarda demişlerdi. alet yola 185 HP verirdi ( normal 1,7 Flash yola 58 -65 HP arası verir ) bakın yola derim motor güçü değil... tabiki titanyum zırh kaplı ( ing gönderilip yaptırıldı ) piston- üst kapak - kısa sibob- büyük emme manifolt tek tek eksoz çift weber abarth karbüratör..ve o makina uzun yıllarBursa da yarıştı amma şimdi arkamdan birisi geldimi hemen sağa yanaşıyorum uğurlar olsun diyom...

Son düzenleme:
angel konusunda önder size yardımcı olur sanırım çünkü ben uygun bi angel resmi bulamadım

bu arada sizin aracınıza istediğiniz jant ı taktım yanlız bizim araçlarda arkalar kampana olduğundan aynı jantın önlere diskli arkalara kampanalı olanını kullandım gerçekçi olsun diye:) ayrıca birşey daha sorucam aynalardan memnunmusunuz orjinal aynalar öyle bıktırdıki çıkarıp atıcam ikisinide:)
sahibindenp9230525ev2coqh8.jpg

öncelikle ellerine sağlık..jantlar süper ama benim araba renkten kaybedio,bence siyah kapatmış arabayı ..diğer jant daha güsel duracağına eminim...ayna konusuna gelirsek ben orjinal aynaya dönmek istiyorum..ben cok alıştım ama annemle ikimis kullandığımıs için annem zorluk cekio.orjinal aynayla takas ederim:) birde cold air denilen sistem bana kaca patlar ve nasıl yaptırabilirim..

öncelikle ellerine sağlık..jantlar süper ama benim araba renkten kaybedio,bence siyah kapatmış arabayı ..diğer jant daha güsel duracağına eminim...ayna konusuna gelirsek ben orjinal aynaya dönmek istiyorum..ben cok alıştım ama annemle ikimis kullandığımıs için annem zorluk cekio.orjinal aynayla takas ederim:) birde cold air denilen sistem bana kaca patlar ve nasıl yaptırabilirim..

siz önderin yaptığı çalışmadaki jantları istemiştiniz sanırım o konuda önder yardımcı olur sanırım size angeller la birlikte:)

Geri