Astra F Kullanıcıları Buraya

Geçtiğimiz hafta sonu Kasırgayı bakıma soktuk ve 100.000de baktığında disklerin çatladığını balatalardada çatlak olduğunu ama bi dahaki bakıma kadar gider dediği için bi dahaki bakımını bekledik sonra sanaide taktırdığımız orta ve son susturucular hemen her tarafından patlak verdiği için daha 6.000de bi daha mecburi orj. egzozla değiştirdik sonra gelmişkende senelik bakımada girdi bide onun yanında carbon clean bide klimanın zamanla bakteri ürettiği için bide kilma bakımı vede dezenfektesi edildi sonra kalterin dişlileri aşındığı için kaltere yeniden diş attılar ve bunları yetkili serviste yaptırdık maksat %25 indirimden faydalanmaktı ama bu indirimler yüzünden semeriyle seksene patladı:( ve ustamın biçtiği fiyat 900ytl gibi bi rakam çıktı:( peki araç nasıl diceksiniz tabiki yerinde duramıyo lakin eğer böle giderse kesin satılır ama ustamlada biraz konuştuk hangi model alırsan al bu değiştirdiklerimizi o araçtada değiştircen dedi dahası böle bi diri araç bulabilcenmi dedi:) tabi bu arada ayaklarım yere basmıyo:o sonra yağ yakma olayını konuştuk 7000de 750gr yağ yakar dedi zaten fabrikasının verdiği bi değer dedi ;) tabi buda içime su serpti:) sonra biz silkelemeden şikayetçi olduğumuz için bakımdan sonra teste çıktık ve silkelemede kalmamaış gerçekten carbon clean işe yarıyo;) hele bide hiç uzun yola çıkmıyorsa araç kesin kes yapılması gerekiyomuş :) tabi bide koca gün serviste geçti günümüz oda cabası ama değermi derseniz tabiki değer allahdan bi kaza bela çıkmassa triger kayışı falanda değişmiş 100.000likte 50-60.000kmye kadar ağır bi masrafı olmucak gibi:) işte senede bi kere yağın periyodik olarak değişmesi gerekmiş oda oluyorki senede bir kere 120ytl bayılcaz(bu 80ytlde olabilir)
geçmiş olsun burak
temiz temiz binersin artık ;)

selam arkadaşlarr. astra fcilere ben de geldimm:)
hoşgeldin

hımm.. tamam o zaman benim arabam astra 1.6 gl sedan..
yani astra f mii oluyor

bu konudaki fotolarda gördüğün, yuvarlak hatlı artistik biçimli kasa f kasa, ondan bi sonra çıkan epeyce keskin hatlı olan g kasa
en son piyasaya çıkanlar da h kasa olarak geçiyor
genel bilgi maiyetinde :D:D

mrb arkadaşlar bende yeni bir f kasa sahibi yim 96 astra otomatik 1,6 16vlf,105hb arac tan çok mem nu num daha 2. sahibi sayılırım aracımın yoltutuşu gidişi hele rampalarda bana mısın dememe si mukemmel bir per for ması var aracıma lpg taktıracağım zavolli italyan araş tır dım butun parçaları ital ve kaliteli ve sağlam varikası konyaday mış fiyatı da uygun önemli olan ustanın iş çiliği bakalım nasıl bir fark yapacak
hoşgeldin, araban hayırlı olsun güle güle bin kazasız belasız

aracım 1996 model astra 1.6 16v gl sedann

imzayla ilgili neye bakacağım anlamadımm. yenii üyeoldum detayları kaçırıyorum galiba.?
üst solda profiliniz kısmına tıklatınca imza-signatür ayarları kısmı var oraya isim soyisim giriyoruz ;)

bu arabanın alttan yag kacırması normalmi sisce ?yani normal deil ama bi zararı olurmu??birde direksiyon kutusu problemi yasayan arkadas oldumu? direksiyon yagı hem alttan kacıoo hemde içeriye pedalların oaraya kacırıoo(kecelerdenmiş) bi sorum daha var:) debriyaj baskı balata artık koparsamı diyim parcalanırsamı diyim ne olur?sakata gelirmiyis:):):) baya bi artık zorlamaya basladı arabna nerdeyse yokus yukarı kalkmıcak :):)

benim aracımda hem motordan yağ hemde direksiyon kutusundan kaçırıyoe direksiyon kutusu tamirii için çok fiyat söyledikleri için ben arada bir ilave ederek kullanıyorum,arabanın içine de rahatsız edici bir şekilde gelmiyor..ama motor yağı çok zor değil yaptıralabilir keçeler ve conta...

mrb arkadaşlar bende yeni bir f kasa sahibi yim 96 astra otomatik 1,6 16vlf,105hb arac tan çok mem nu num daha 2. sahibi sayılırım aracımın yoltutuşu gidişi hele rampalarda bana mısın dememe si mukemmel bir per for ması var aracıma lpg taktıracağım zavolli italyan araş tır dım butun parçaları ital ve kaliteli ve sağlam varikası konyaday mış fiyatı da uygun önemli olan ustanın iş çiliği bakalım nasıl bir fark yapacak

merhaba benimde aracım 97 astra otomatik 1.6 gl bende aracıma 2007nin ekimde kavuşmuştum.benim ilk arabam..bende masrafları hariç memnunum...otomatik vites ile ilgili bilgiye sahibmisin??nasıl kullanacağına dair??ben ve hüseyin abi var forumda ikimiz sana yardımcı oluruz...aracı benzinde kullanma zaten ben aldığımda taktırdım zavolli sıralı sistem 1450 ytl idi peşin.ben türkiye distiribitörüne taktırdım izmirde güel memnunum...

evet ya özel imza güzel fikir....forum yönetimi belki bize imza ayarlayabilir orj birşey...olmaz mı???

ayrıca bizim konumuzu "Astra F ciler buraya " neden sabitlemiyorlar yada sabitlen mek için ne gerekiyor...kaç bin tane mesaj var en güncel konu sabit olsun istiyoruz istiyoruz.....

Geri