Astra F Kullanıcıları Buraya

evet ya özel imza güzel fikir....forum yönetimi belki bize imza ayarlayabilir orj birşey...olmaz mı???

ayrıca bizim konumuzu "Astra F ciler buraya " neden sabitlemiyorlar yada sabitlen mek için ne gerekiyor...kaç bin tane mesaj var en güncel konu sabit olsun istiyoruz istiyoruz.....

sabitlenirse ozman herkez kendi konusu sabitlensin ister başedilemez zaten ilk sayfadan düşmüyoruz hep başlardayız :)

mrb arkadaşlar bende yeni bir f kasa sahibi yim 96 astra otomatik 1,6 16vlf,105hb arac tan çok mem nu num daha 2. sahibi sayılırım aracımın yoltutuşu gidişi hele rampalarda bana mısın dememe si mukemmel bir per for ması var aracıma lpg taktıracağım zavolli italyan araş tır dım butun parçaları ital ve kaliteli ve sağlam varikası konyaday mış fiyatı da uygun önemli olan ustanın iş çiliği bakalım nasıl bir fark yapacak

aramıza hoş geldin Efe Sercan ve benimki otomatik hatırladıklarım.. Her türlü bilgiyi paylaışır tartışır ve doğruyu buluruz.. çünki biz astra F ciyiz.....

nasıl slogan ama arkadaşlar :rock

aramıza hoş geldin Efe Sercan ve benimki otomatik hatırladıklarım.. Her türlü bilgiyi paylaışır tartışır ve doğruyu buluruz.. çünki biz astra F ciyiz.....

nasıl slogan ama arkadaşlar :rock

güzel slogan abi...biz arabadan anlıyoruz çünkü biz astra F ciyiz..

astraların babası astra f de olabilir :D :kop:

bu arada park sensörü takmaya karar verdim forumdan bi arkadaş takmış çok kolay bi işlemmiş babama söyledim istiyosan al tak kendin dedi bende matkap, havya, lehim olaylarını sevdiğimden en kısa sürede alıp takıcam zaten tamponlarda siyah boyamaya gerek kalmaz sensörleri :)

evet bende katılıyorum stop olayında orjinalden yanayım her zaman daha güzel duruyor

Geri