Astra F Kullanıcıları Buraya

Arkadaşlar üye listemizi hazırladım ama ancak buraya yazıldığı zaman oluyor word belgesi olarak ya da ayrı bir dosya olarak atılmıyor ya da ben beceremedim:)buraya yazacam ama siz nasıl benim bölümüme yazıp oy kullanacaksınız bilemiyorum.unuttuklarım olursa akınıza bişe gelmesin arkadaşlar insanlık hali af buyrun:)işte üye listemiz:

Astra F ciler buraya topik listesi

Goshawk:

Lazrail61:

Akduman:

Kasırga&Burak:

Önder61:

Canse89:

iceboy_003:

halilakel:

tunerrus:

eskikasa:

a.kerim:

buraqh:

Volkan:

fireman110:

Sakaryalı:

emrei:

scorpios:

tutkucabuk:

serhaniscimen:

Evo1912:

bpoyraz:

CıHaN:

astra bor:

zephry:

cevo:

Tango_Charlie:

aslında orjinal arka tamponun üstünde oynamalarla bu hale getirilebilir çokta fazla bi para tutmaz gibi geliyor bana. bi sormak lazım

aslında orjinal arka tamponun üstünde oynamalarla bu hale getirilebilir çokta fazla bi para tutmaz gibi geliyor bana. bi sormak lazım

arka tamponda dediğin gibi yapılır öne çıkma gsi tamponu takılır sorn diil bunlar ama yanlar çok zor iyi bi fibercide yaptırkma lazım oda çok ister toplam 1000-1200 ytl civarına yapılır tahminim

Arkadaşlar üye listemizi hazırladım ama ancak buraya yazıldığı zaman oluyor word belgesi olarak ya da ayrı bir dosya olarak atılmıyor ya da ben beceremedim:)buraya yazacam ama siz nasıl benim bölümüme yazıp oy kullanacaksınız bilemiyorum.unuttuklarım olursa akınıza bişe gelmesin arkadaşlar insanlık hali af buyrun:)işte üye listemiz:

Astra F ciler buraya topik listesi

Goshawk:

Lazrail61:

Akduman:

Kasırga&Burak:

Önder61:

Canse89:

iceboy_003:

halilakel:

tunerrus:

eskikasa:

a.kerim:

buraqh:

Volkan:

fireman110:

Sakaryalı:

emrei:

scorpios:

tutkucabuk:

serhaniscimen:

Evo1912:

bpoyraz:

CıHaN:

astra bor:

zephry:

cevo:

Tango_Charlie:

İlker eline saglık..Yalnız aşşagı yukarıı 68 kişi var F ci olarak...Ayrıca bu logo işi cok yavaş ilerliyor..Sanırım yalan olacakk...

Mutlu şu an ilk sayfalara baktım da o arkadaşlardan bir daha ses çıkmamış.hep mesaj yazan arkadaşlar bunlar olarak gördüm.benim mesajdan alıntı yaparak oy kullanılabilri aslında.daha önce el atacaktım bu işe ama bu ara öğrencilerin notlarıyla boğuşuyorum.

O zaman sen yorulma bu aralar..Bu kadar bekledik biraz daha bekleriz.....Sen çocuklara yanlış not vermede :D

Valla 3 yazılı yapıyorum bi tanesinden 45 alanı geçiriyorum.üçü de zayıfsa onu Allah'a havale ediyorum:D

Geri