Astra F Kullanıcıları Buraya

brc de taksitli iyiiş ama ruhsat masraflarıyla falan o 600 peşin 900 peşin olur yaw

burak eskişehirde brc takan kim? alpata mı?
Evet Hakan abi şimdi chevroletler LPGli satılıyoya o yüzden serviste bu işin içine girmiş ama fiyat konusunu ustaya sormaya unuttum sorcaktım laf girdi araya kaldı:( :( :(

hımm ben bi sordurayım alpataya o zaman
bi geldiğimizde yaptırırz ;)
hem plaka 26 işlemler orda daha kolay olabilir
karşı komşu da takipçi zaten ;)

:D:D bakalım buralardan bi fiyat daha alayım da
hepsinden takan bi yer, baya büyükler çorluda, abi atiker bunlara iyi uyuyo bisürü taktık hepsi memnun dedi, benim ustam götürdü beni de oraya
1200 ytl 10 taksit dediler
350 gibi de masrafı tutar sen alır arabanı gidersin hiçbişeye karışmazsın dediler
o makul geldi gerçi ama :confused:

:D:D bakalım buralardan bi fiyat daha alayım da
hepsinden takan bi yer, baya büyükler çorluda, abi atiker bunlara iyi uyuyo bisürü taktık hepsi memnun dedi, benim ustam götürdü beni de oraya
1200 ytl 10 taksit dediler
350 gibi de masrafı tutar sen alır arabanı gidersin hiçbişeye karışmazsın dediler
o makul geldi gerçi ama :confused:
Abi sonuçta garanti veriyorsa bence yaptırya:) sonuçta uğraşmıcan eğer olduki sorunda olursa zaten kabullenir:D :D :D

önder abi soğutmuyor benimki o zaaman motor bozzuk mu?*?ne yaptırdın sen motora ben geçenlerde motorun içindeki rulmanı değiştirdim.
BENDE GAZI DOLDURDUKTAN SONRA BIR KERE SOĞUTTU BI DAHA SOĞUTMADI BENDE BILMIYORUM BAKTIRACAĞIM BELKIDE BIR DAHA KI AY.KLIMA MASRAFI BIRAZ FAZLA OLABILIR.

Geçtiğimiz hafta sonu Kasırgayı bakıma soktuk ve 100.000de baktığında disklerin çatladığını balatalardada çatlak olduğunu ama bi dahaki bakıma kadar gider dediği için bi dahaki bakımını bekledik sonra sanaide taktırdığımız orta ve son susturucular hemen her tarafından patlak verdiği için daha 6.000de bi daha mecburi orj. egzozla değiştirdik sonra gelmişkende senelik bakımada girdi bide onun yanında carbon clean bide klimanın zamanla bakteri ürettiği için bide kilma bakımı vede dezenfektesi edildi sonra kalterin dişlileri aşındığı için kaltere yeniden diş attılar ve bunları yetkili serviste yaptırdık maksat %25 indirimden faydalanmaktı ama bu indirimler yüzünden semeriyle seksene patladı:( ve ustamın biçtiği fiyat 900ytl gibi bi rakam çıktı:( peki araç nasıl diceksiniz tabiki yerinde duramıyo lakin eğer böle giderse kesin satılır ama ustamlada biraz konuştuk hangi model alırsan al bu değiştirdiklerimizi o araçtada değiştircen dedi dahası böle bi diri araç bulabilcenmi dedi:) tabi bu arada ayaklarım yere basmıyo:o sonra yağ yakma olayını konuştuk 7000de 750gr yağ yakar dedi zaten fabrikasının verdiği bi değer dedi ;) tabi buda içime su serpti:) sonra biz silkelemeden şikayetçi olduğumuz için bakımdan sonra teste çıktık ve silkelemede kalmamaış gerçekten carbon clean işe yarıyo;) hele bide hiç uzun yola çıkmıyorsa araç kesin kes yapılması gerekiyomuş :) tabi bide koca gün serviste geçti günümüz oda cabası ama değermi derseniz tabiki değer allahdan bi kaza bela çıkmassa triger kayışı falanda değişmiş 100.000likte 50-60.000kmye kadar ağır bi masrafı olmucak gibi:) işte senede bi kere yağın periyodik olarak değişmesi gerekmiş oda oluyorki senede bir kere 120ytl bayılcaz(bu 80ytlde olabilir)
BURAK BU BAKIMDAN SONRAKI MESAJIN YANI
EKSOZ DEĞİŞMİŞ
CARBON CLEAN YAPTIRDIN
KLIMA BAKIMINI YAPTIRDIN
KALTERE DIŞ ATTIRDIN
TRIGERI DEĞİŞTİRDİN
YAPTIRDIKLARIN BUNLARMI?

ilker bu yoğunlukta baya uğraşmıssın eline sağlık

bu arada hakkaten iyi hocaymışsın ;) bitane 45 e tamam süpermiş,

beyler bu yakınlarda lpgciye gidiorum artık tak dedi, atiker olur mu ne dersiniz??

geç bile kaldın kardeş yürü atikere kim tutar seni.... 1 yıl 9000 km oldu MAŞŞAALLH sorunsuz... hem yerli hemide vadinin sponsoru :good:

geç bile kaldın kardeş yürü atikere kim tutar seni.... 1 yıl 9000 km oldu MAŞŞAALLH sorunsuz... hem yerli hemide vadinin sponsoru :good:
güvenilir bi abi tavsiyesi de geldi
ilk fırsatta atikerdeyim ;)
bide mematinin türküyü attık mı mp3'e

"kazıım ses ver!!!" :D:D:D

Geri