Astra F Kullanıcıları Buraya

Türkiye şartlarında lastik yanaklarını 55 ten aşağı indirmeyin arkadaşlar.yoksa jantların üzerinde gidiyor hissine kapılırsınız:D

angellı krom 17 inç jantlar falan güzelde
bu arabayı süren yoldaki bütün taşları hisseder
bide araç bakımsız geldi diri durmuyor
İstediği kadar ellesin kasırganın uzağına yanına yaklaşamaz:hıh: :o :o :o dediğin gibi önder hoşafı çıkmış:( ama araca yapılanları kasırgada düşündüm içimden bişey koptu gitti:cry:

Valla ben Angelleri beğendim..İlk heder modifiyede angel olucak sanırımmm...

beyler aklıma ii bi fikir geldi mutlu abinin imzadaki soldaki astra resminin beton kısmına şekil bi astra fçiler falan yazalım sol üstede opel logosu bizim özel imzamız olsun
:confused:

Önder bence olabilir...Gayette güzel duruyor araba..Ama onun sagınada söle güzel bir station ve son olarak ta yanına bir hb koyarız altınada özel bir yazıyla ''Family astra f ''yazabiliriz mesela

İnşallah Efe sen bir tak bakalım nasıl olucak..Hatta şimdiden hayırlı olsun...

Yalnız bu imza olayı boguntuya gelmesinn....

ya bişey dicem arkadaşlar, hepimizde astra f var ama kimimizde sedan,kimimizde hb,kimimizde wagon,kimimizde cc var. araçların arkadan ve yandan görünümleri farklı,ama önden görünümlerimiz aynı,tabii modifiyesiz olanlar:D ben derimki imzada önden görünüş olsunki, sedan hb wagon ayrımı olmasın..ayrım derken kimse yanlış anlamasın beni ne demek istediimi anladınız..

Geri