Astra F Kullanıcıları Buraya

kat iptali bişey vermicek söyliyim önder boşuna para vermesen olur..ben yaptırdım ama.filtre kiti komple al bence...

şimdiden hayırlı olsun

kap iptali yapılı zaten tek başına bişe vermiyor ama performans son susturucu ile canavar gibi oldu zaten üstte yazdıklarım mevcut green kutu içi filtreyide alarak son verecez motor modifiyesinne şuan da kat iptali,performans susturucu ,bosh bujiler var zaten
bide kutu içi greeni ii araştırdım bakalım memnun kalcakmıyız:rolleyes:

he ben susturucuyu alıcan sandım pardon..bu arada herkesin nazarı değdi, benim susturucuyu satmak zorunda kaldım..polis söktürdüde...

Arkadaşlar millet hemen başladı konuşmaya..İşte acele ettin,sana bir sürü sorun cıkardıı...Başka arabalar için Bak istersen adam satıyorsa hemen hiç düşünme takasaa gir demeler falan...Zaten kafam atıkk..Neden bu millet açık arayıp böle konuşma ihtiyacı buluyorlar bilmem..Canım çok sıkkın arkadaşlar çookk..!!!!:sorry: :sorry: :cry:
Aynen Mutlu abi inan harcadığım para bu araca değermi değmezmi die düşünürken bugün ark. 11-12 YTLlik araç bakmaya agleriye gittik piyasada ne arabalar var mutlu abi:) ya araç komple boyalı yada hoşafı çıkmış;) inan onalara bakıp sonra kasırgayla dönünce ark.da dedi olm seninki gibi temiz bulabilsek düşünmeden alırım dedi:) işte biraz moralim düzeldi ama yine içimde burukluk var bu araçlara masraf yapmaya değermi değmezmi:( ki herkes bilir kasırganın tüm bakımları yetkili serviste yapılır:( walla bende düşünmüyor değilim:( :cry: sanki onca parayı bu araca boşuna gömmüş gibime geliyo:( ki çevremdekilerde o parayı harcamayıp bi G kasa alırdın diyince iyice boğazımda bişiler düğümlendi kaldı:sorry: napacağımı bilmiyorum ama piyasada Mutlu abi ne arabalar var ki çürüğün ç sini bırak şıkırtı dahi yok araçta:) :D :D :D ama yinede sanki boşuna onca masraf gibi yapıyor gibime geliyo:sorry:

he ben susturucuyu alıcan sandım pardon..bu arada herkesin nazarı değdi, benim susturucuyu satmak zorunda kaldım..polis söktürdüde...
Aynen Efe abi geçende ben aracı parkederken öndeki aracın tamponunu sürttürdüm sağ sinyalin altını:( kasırganın ilk darbesi oldu:( belli olmuyo ama güneş+elle bakıldımı belli oluyo:sorry:

Aynen Mutlu abi inan harcadığım para bu araca değermi değmezmi die düşünürken bugün ark. 11-12 YTLlik araç bakmaya agleriye gittik piyasada ne arabalar var mutlu abi:) ya araç komple boyalı yada hoşafı çıkmış;) inan onalara bakıp sonra kasırgayla dönünce ark.da dedi olm seninki gibi temiz bulabilsek düşünmeden alırım dedi:) işte biraz moralim düzeldi ama yine içimde burukluk var bu araçlara masraf yapmaya değermi değmezmi:( ki herkes bilir kasırganın tüm bakımları yetkili serviste yapılır:( walla bende düşünmüyor değilim:( :cry: sanki onca parayı bu araca boşuna gömmüş gibime geliyo:( ki çevremdekilerde o parayı harcamayıp bi G kasa alırdın diyince iyice boğazımda bişiler düğümlendi kaldı:sorry: napacağımı bilmiyorum ama piyasada Mutlu abi ne arabalar var ki çürüğün ç sini bırak şıkırtı dahi yok araçta:) :D :D :D ama yinede sanki boşuna onca masraf gibi yapıyor gibime geliyo:sorry:

burak takma kafana milletin ne dediğini
sen arabayı seviyosan , kullanırken zevk alıyosan gerisi hikaye
araba eski olunca ona para harcanmaz diye bişe yokki arabayı seviyosan neden olmasın ayrıca bizimkileri satıpta üstüne 12-15 bin ytl civarı paralar vermedikten sonra alınan aracın bizimkine göre fazla bi artısı olmaz . güzelim araba bakımını yap kullan;)

Günaydın takım, herkese iyi haftasonları. Sonunda ayarlayabildim imzamı. Hepimize hayırlı uğurlu olsun :)

Geri