Astra F Kullanıcıları Buraya

burak takma kafana milletin ne dediğini
sen arabayı seviyosan , kullanırken zevk alıyosan gerisi hikaye
araba eski olunca ona para harcanmaz diye bişe yokki arabayı seviyosan neden olmasın ayrıca bizimkileri satıpta üstüne 12-15 bin ytl civarı paralar vermedikten sonra alınan aracın bizimkine göre fazla bi artısı olmaz . güzelim araba bakımını yap kullan;)
öle önderya:( ama insan ne bileyim tuhaf oluyo bak ark.da alcak ve dönüp astralara bakmıyo tabi insan kötü oluyo sanki tek akıllı akıllı bizmiş gibi geliyo insana:D :D :D ama iyiki böle bi grubumuz var:) ne zaman bu topice girsem aracıma yeniden aşık oluyom;) bide önder piyasada ne arabalar var:( hele dün bi astranın yanına durduk benimki sıfır gibi duruyordu:eek: :eek: :eek: tabi buda beni baya bi etkiledi;) dediğin doğru onu ustamda dedi 3-5 eklesen bile senin arabndan fazla bi farkı olmaz dedi:) neyse bakalım önder zaten bakımlarınıda yaptırdım bi 60.000e kadar ağır bakımı yok;) senede bi kere yağla filtrelerini değiştiririz sonra mis gibi bin:)

Arabasını sevmeyen varsa yarın bi araba pazarını gezsin eminim ki fikri değişeçektir ne arabalar var o kadar zamanda o kadar km yi nasıl yapmıs diye hayret ediyor insan onuda gectim içi berbat olmuş

yarın sabah green kutu içi takıyoz ve motor modifiyesine son veriyoruz
greenle birlikte toplamda kat iptali ,performans son susturucu ,green,bosh bujiler takılı olacak
bi sonraki tuning işlemi angel ve xenon 1 - 2 ay sora

S.a Önder bujilerden memnun musun nasıl etkiledi kalkışı ve atikliği.

he ben susturucuyu alıcan sandım pardon..bu arada herkesin nazarı değdi, benim susturucuyu satmak zorunda kaldım..polis söktürdüde...
niye söktürüyolar arabnın ordan geçerken kazara düşerlerde egsoz kötü bişi yapar diye mi accaba :rolleyes:
orda 30 yıllık kamyonlar kapkara duman atarak frenleri tutmadan yola devam eder polis bizim egsoza filme takar :mad:

Arabasını sevmeyen varsa yarın bi araba pazarını gezsin eminim ki fikri değişeçektir ne arabalar var o kadar zamanda o kadar km yi nasıl yapmıs diye hayret ediyor insan onuda gectim içi berbat olmuş
Katılıyorum Burak abi:) işte bi tane GLS gördük fiyat sormak için yanına parkettik bide indikkki arabanın feli gitmiş:( benimki siyah tampon çelikjantsız inan o araçtan daha diri duruyordu;) bi tane adamla hatta kavga ediyordukya:( araç komple boyaya girmiş 12 dio:eek: o zaman bende kasırgayı 13,500dan aşağı satmam:kop: o arabayı aldınmı rahat 2-3 milyar harcanır:) kesin bide arka tamponda hele boya kalmamış o kadar kötü:( ki temiz F kasa yokya piyasada bakıyorum temiz yok:eek: o yüzden araçlarımızın kıymetini bilelim abiş katılıyorum eğerki aracından soğudun git şöle galericilerle konuş kapılarını aç kapa koltuğa otur eskisi gibi bağlanıyosun:) bide genelde bindiğim araçların kapısı içi dökülmüş gibi kapanıp açılıyo bide koltuk gıcırtısı:eek: hepsinde aynı sorun vardı:(

ya kızma mutlu abi...istemeden bişey dediysem pardon..

abi ne işle meşgul oldugunu sorabilirmiyim? kaçırmışımda önceki sayfaları

Yok ne kızması Efe kadere kızılmaz...:D Toyota,ford,honda,tofaş,hyundai gibi fabrikalara plastik aksam yapıyoruz...Yani fabrika işçisiyim...Kalite kontrol ve enjeksiyon operatörüyüm...yaklaşık 3 senedir burda çalışıyorum...

he ben susturucuyu alıcan sandım pardon..bu arada herkesin nazarı değdi, benim susturucuyu satmak zorunda kaldım..polis söktürdüde...

Bu arada geçmiş olsun...Poliler kıskanmasın sakınn...:D

Aynen Mutlu abi inan harcadığım para bu araca değermi değmezmi die düşünürken bugün ark. 11-12 YTLlik araç bakmaya agleriye gittik piyasada ne arabalar var mutlu abi:) ya araç komple boyalı yada hoşafı çıkmış;) inan onalara bakıp sonra kasırgayla dönünce ark.da dedi olm seninki gibi temiz bulabilsek düşünmeden alırım dedi:) işte biraz moralim düzeldi ama yine içimde burukluk var bu araçlara masraf yapmaya değermi değmezmi:( ki herkes bilir kasırganın tüm bakımları yetkili serviste yapılır:( walla bende düşünmüyor değilim:( :cry: sanki onca parayı bu araca boşuna gömmüş gibime geliyo:( ki çevremdekilerde o parayı harcamayıp bi G kasa alırdın diyince iyice boğazımda bişiler düğümlendi kaldı:sorry: napacağımı bilmiyorum ama piyasada Mutlu abi ne arabalar var ki çürüğün ç sini bırak şıkırtı dahi yok araçta:) :D :D :D ama yinede sanki boşuna onca masraf gibi yapıyor gibime geliyo:sorry:

Geçmiş olsun Burak....Burak kendimde madurum ama senin için şunu sölimm..En azında biraz daha moral olur..Bak bizim sitede 94 model astra f gsi lere...Hala yaşına ragmen müthiş güzellige sahip ve bizim arabalardan pahalı...O insanlar o arabalara tutkunlar ve masraf yapıyorlar...Sence alım satım fiyatı ve üzerindeki oynamalara verdikleri parayla 2000 model üstü bir sürü araba alamazlarmıydı..Aslında bu iş bir tutku işi..O yüzden g kasa alırdım yok v-tec alırdım bahane...herkes konuşur onların işi buu...Kafa karıştırmak..sallamıyorum artık ne yapayıım..

Günaydın takım, herkese iyi haftasonları. Sonunda ayarlayabildim imzamı. Hepimize hayırlı uğurlu olsun :)

Saol Emre sanada iyi haftasonları...İmzamız hepimize hayırlı uğurlu olsun...

Arkadaşlar baskı plaka değiştikten sonra,motor arıza lambası yanmıştı...Baskı balatayı değiştirdiğim serefsiz lambanın,bir kablonun cıkmasından dolayı yandıgını hallettiklerini söledi...Bugün gezerken ara sıra lamba kendi kendine yanıp söndü..Tech 2 cihazına soktum arabayı oksijen sensörü sorunu cıktı...83 ytl dediler fiyatına...O elemanları yakalayamadım kapanmıştı yerlerii..Ümüğüne çökücem p.tesi...Yalnız yarın nasip olursa geredeye gitme ihtimalim var..sensörsüz gidip gelsem bişey olurmu sizce?

Arkadaşlar baskı plaka değiştikten sonra,motor arıza lambası yanmıştı...Baskı balatayı değiştirdiğim serefsiz lambanın,bir kablonun cıkmasından dolayı yandıgını hallettiklerini söledi...Bugün gezerken ara sıra lamba kendi kendine yanıp söndü..Tech 2 cihazına soktum arabayı oksijen sensörü sorunu cıktı...83 ytl dediler fiyatına...O elemanları yakalayamadım kapanmıştı yerlerii..Ümüğüne çökücem p.tesi...Yalnız yarın nasip olursa geredeye gitme ihtimalim var..sensörsüz gidip gelsem bişey olurmu sizce?

bende değiştirdim oksijen sensörünü bnim hergün yanıyordu arıza lambası iyice sorunun ne olduğunu koda bakarak öğren bnce...ben bu arıza lambası yüzünden katalyizatörü söktürdüm ve daha fazla şeylerde yaptırdım en sonb oksijen sensörünü değiştirdim geçti ben 150 ytl almıştım..

Geri