Astra F Kullanıcıları Buraya

mutlu benim arkadaşımın arabası çalınmıştı geçen yıl, baston kilit takılıydı hiç zorlamadan açmışlar, araba bulunduğunda da içinde ne varsa alınmış bi tek baston kilit bırakılmıştı dalga geçer gibi hiç uğraşma derim ;)
bizim araçlar epeyce sağlamlar çalınmalara karşı bence :)

:good: :good: aynen öyle

Arkadaşlar bu konuda ne yapabilirim...Yani kilidi tavsiye etmiyosunuz...Peki ne yapayım.....??

mutlu evin olduğu yer falan mı sakat?
alarm taktır,
ışıklı bi yere park et
sonrası da allah kerim demek kalıyor zaten
illa emniyet olsun dersen kutup başlarını falan sök

yaa o kadar büyütülcek bişi yokta öle soruyorumm..Sonucta dısarda duruyor....Kutup başlarını söksem iyi olur ama kodu falan uzun iş olmazmı?

evet teyp 0 lar
camlar 0 lar
uzun iş
alarm taktır,inmeden önce direksiyonu kilitle ;)
bide açıklık biyere koy
bizim araçlardan çalındığını falan duymadım hiç
bide içerde hırsızı cezbedecek cinsten bişe bırakma, camlar kırılmasn boşuna

benimde aklıma şey geldi mesela arabayı park edip anahtarı çıkardıktan sonra direksyonu kilitlesek hırsız arabanın içinede girse düz kontak yapmasını engellemez mi?

edit: hakan abi benden önce yazmış zaten :D

ya ölede adamlar onunda çözümünü bulmuş ama burdan adres vermeyelim şimdii

ya ölede adamlar onunda çözümünü bulmuş ama burdan adres vermeyelim şimdii

zaten adam çalmayı kafasına koymuşsa pek yapıcak birşeyde yok. Bizde alarm var direksyonuda kitliyoruz apartmanın bahçesinde otomatik kapıda var zaten akşamları aydınlık oluyor sokak lambaları apartmanların bahçe aydınlatmaları filan kasko da var :) e bukadar şeyden sonra Allaha emanet bırakıyoruz napalım :D

ben her akşam takıyorum bastonumu 25 ytl ye almıştım kale nin anahtarı böyle farklı çivi gibi biraz tavsiye ederim..bu kalenin yeni modeliydi kipa da falan var...ben hem direksiyonu hem bastonu kilitliyorum...alllaha emanet...

tv de seyretmiştim adam bmw yi 30sn de götürürüz diodu, yakalanmış bi hırsız
ben kendimi arabamı o kadar kısa sürede götüremiyorum yaw :D
bu tip adamlar büyük şebeke işi, onlar da modelli ve güncel araçlara genelde bulaşıyolar
kapkaççı çapulcular da uno-tipo cinsi araçlara dadanıyorlar
bizimkiler birazcık klasman dışı teyp vs. için camlara dalma ihtimali var orj. teyp de pek cezbetmiodur
istanbul trafikte çok bagajım yoklandı,allahtan sürekli kilitli tutuyorum kapıları :D
teyp alma niyetim var onun da kafası çıkanlardan alarak çözmeyi düşünüyorum

Geri