Astra F Kullanıcıları Buraya

arkadaşlar aranıza yeni katılan beni kabul ederminiz bilemiyorum ama bende astra f hastası oldum sizden bu konuda her türlü yardımı beklerim saygılar sevgiler

ben her akşam takıyorum bastonumu 25 ytl ye almıştım kale nin anahtarı böyle farklı çivi gibi biraz tavsiye ederim..bu kalenin yeni modeliydi kipa da falan var...ben hem direksiyonu hem bastonu kilitliyorum...alllaha emanet...

Sercan saol bilgi için bende bir bakayım duruma göre alırım.....

tv de seyretmiştim adam bmw yi 30sn de götürürüz diodu, yakalanmış bi hırsız
ben kendimi arabamı o kadar kısa sürede götüremiyorum yaw :D
bu tip adamlar büyük şebeke işi, onlar da modelli ve güncel araçlara genelde bulaşıyolar
kapkaççı çapulcular da uno-tipo cinsi araçlara dadanıyorlar
bizimkiler birazcık klasman dışı teyp vs. için camlara dalma ihtimali var orj. teyp de pek cezbetmiodur
istanbul trafikte çok bagajım yoklandı,allahtan sürekli kilitli tutuyorum kapıları :D
teyp alma niyetim var onun da kafası çıkanlardan alarak çözmeyi düşünüyorum

Sölediklerin mantıklı Hakan...dediğin gibi ya kafası cıkan yada orj.teybe devam...

arkadaşlar aranıza yeni katılan beni kabul ederminiz bilemiyorum ama bende astra f hastası oldum sizden bu konuda her türlü yardımı beklerim saygılar sevgiler

Hoşgeldin aramıza...Elimizden geldiği kadar yardım ederiz her zaman....İlk olarak nickte yazmışsınız ama yinede imza olarak isim soyad yazarak başlayabiliriz...;) Forum kuralıdır malum..:rolleyes: ayrıca aracın resimlerinide bekleriz..

aramızda görmekten mutluluk duyarız .. ama lütfen imza olayını hallet forum kuralı .. üyeliğin iptal olmasın....

hoşgeldin aramıza

Arkadaşlar bu imza işini ben anlamadım ne yapmam gerekiyor
üstte solda profiliniz yazıyor, orya tıklayıp açılan sayfada da imza -signatur ayarlarınız a tıklatıyoruz,
gelen sayfada mesaj yazma penceresi var oraya ad-soyad yazıyoruz

arabanın teyp ini değiştirmek istiyorum ancak ikinci el oldluğum için kotları bilmiyorum bana bi yardım
kodu serviste söylüyorlar, ama yeni teyp alıcaksanız koda gerek olmaması lazım

3 gundur kayıbım ne oluyor bakem burda :D:D:D
:D ne olsun be Melii muhabbet gırgır işte :D

Geri