Astra F Kullanıcıları Buraya

Biras önce geri geri giderken bi ses geldi küttt diye arkamdada bişey yok indim baktm bişeyemi çarptım die bişeyede carpmadım neden geldi acaba vitesten olabilir mi :(

Biras önce geri geri giderken bi ses geldi küttt diye arkamdada bişey yok indim baktm bişeyemi çarptım die bişeyede carpmadım neden geldi acaba vitesten olabilir mi :(
ilginç... :confused: :confused:
el freni çekince vectralarda gelio diyolardı, el frenin donmuş dicem ama :D yersiz olcak... bırakmamış falan olup da ordan gelmiş olmasın ???

Aman Burak geçmiş olsun inşallah önemli bişeyi yoktur.....Gelişmelerden bizi haberdar et olurmu....

evet baylar performansımız düşmüş bu ara :D
son dönemde eşime araba kullanmayı öğretmeye çalışıyorum ama manuel vitesi yapamıyo kız, arabamı satıp otomatik bişey almayı düşünüyorum bu sebepten,
astra g hatchback düşündüm mesela şöle bişey
http://www.sahibinden.com/2000_opel...iz_15_500_ytlWQQaXQQ5907395WQQpXQQdisplayitem

tabi bizim emektarı uygun bi fiyattan vermem lazım önce, onun da ilanını vermeyi düşünüyorum. ne dersiniz ne eder benim araç, fikirleri alayım, yeni bi mevzuu da açayım hem :D:D

evet baylar performansımız düşmüş bu ara :D
son dönemde eşime araba kullanmayı öğretmeye çalışıyorum ama manuel vitesi yapamıyo kız, arabamı satıp otomatik bişey almayı düşünüyorum bu sebepten,
astra g hatchback düşündüm mesela şöle bişey
http://www.sahibinden.com/2000_opel...iz_15_500_ytlWQQaXQQ5907395WQQpXQQdisplayitem

tabi bizim emektarı uygun bi fiyattan vermem lazım önce, onun da ilanını vermeyi düşünüyorum. ne dersiniz ne eder benim araç, fikirleri alayım, yeni bi mevzuu da açayım hem :D:D
Hayırlı olsun diyelim Hakan abi demekki F club dağılacak :( ama olsun hayırlısı olsun :) ama Hakan abi bu araca dikkat et çünkü bu fiyata cd düşündürücü ;) sonra başını ağrıtmasın:) otomatik vitesin keyfide ayrı ama insanı tembelleştiriyo:D
Bakalım kasırgayada talip çıktı :o hiç belli olmaz ama ne babam nede ben kıyıpta satacağımızı zannetmiyorum :) yoksa bende siyah olmak kaydesiyle böle cd düşünüyorum;) bakalım kaderde varsa neden olmasın;)

Geri