Astra F Kullanıcıları Buraya

SELAM BEYLER ben geldimm.tatile çıktığım için günü gününe takip edemiyorum int.kafelerden işte:D burakcım geçmiş olsun inşallah önemli bişe değildir.Hakancım bence yengeye düz vitesi öğret.f kasacılardan bir yıldız kaymasın:) dediğin g kasaya baktım da pek de orijinal bişeye benzemiyor:( fiyatından belli zaten:rolleyes:

evet baylar performansımız düşmüş bu ara :D
son dönemde eşime araba kullanmayı öğretmeye çalışıyorum ama manuel vitesi yapamıyo kız, arabamı satıp otomatik bişey almayı düşünüyorum bu sebepten,
astra g hatchback düşündüm mesela şöle bişey
http://www.sahibinden.com/2000_opel...iz_15_500_ytlWQQaXQQ5907395WQQpXQQdisplayitem

tabi bizim emektarı uygun bi fiyattan vermem lazım önce, onun da ilanını vermeyi düşünüyorum. ne dersiniz ne eder benim araç, fikirleri alayım, yeni bi mevzuu da açayım hem :D:D

Hakan bu gün aldıgım ilk kötü haber senin f i satıp vites yüzünden g alman....Bence yengeye düz vitesi ögret ve kullanmanın ne kadar zevkli oldugunu ballandıra ballandıra anlat...Zaten alıstıgında bişey demene gerek kalmaz....

Şimdilik bişey yok benimkinde dün nazlandı herhalde biraz yine tatile h kasayla gittik diye bu tavırlar :D haftayada mersine gidecem yine h le giderim herhalde bu sefer benim f tümden bozulur :D

Eee sende kıskandırma ama masusmu yapıyorsun,,sonra sana naz yapınca kızıyosunn...Ayıp senin yaptığın ama...

Hayırlı olsun diyelim Hakan abi demekki F club dağılacak :( ama olsun hayırlısı olsun :) ama Hakan abi bu araca dikkat et çünkü bu fiyata cd düşündürücü ;) sonra başını ağrıtmasın:) otomatik vitesin keyfide ayrı ama insanı tembelleştiriyo:D
Bakalım kasırgayada talip çıktı :o hiç belli olmaz ama ne babam nede ben kıyıpta satacağımızı zannetmiyorum :) yoksa bende siyah olmak kaydesiyle böle cd düşünüyorum;) bakalım kaderde varsa neden olmasın;)
ya ben otomatik adamı değilim aslında
ayağım debriyaj arar elim viteste durur yokuş aşaa boşa atmak isterim ara ara keyif olsun diye ,ama hatun rahat etsin diye işte
o linktekini misal olarak şeyettim,temizliğinden emin olmadan hayatta almam zaten

SELAM BEYLER ben geldimm.tatile çıktığım için günü gününe takip edemiyorum int.kafelerden işte:D burakcım geçmiş olsun inşallah önemli bişe değildir.Hakancım bence yengeye düz vitesi öğret.f kasacılardan bir yıldız kaymasın:) dediğin g kasaya baktım da pek de orijinal bişeye benzemiyor:( fiyatından belli zaten:rolleyes:

yaw hatunların mekanik düzeneklere karşı bi olayı var herhalde ,uğraş didin yok olan bizim baskı balataya olcak
dediğim gibi linkteki sadece temsili bişey ;)

Hakan bu gün aldıgım ilk kötü haber senin f i satıp vites yüzünden g alman....Bence yengeye düz vitesi ögret ve kullanmanın ne kadar zevkli oldugunu ballandıra ballandıra anlat...Zaten alıstıgında bişey demene gerek kalmaz....

şimdilik sadece fikir Mutlu, daha neler değişir, kıyamıyorum zaten merete hatun da çok seviyo panteri ama kullanamıyo işte

Şimdilik bişey yok benimkinde dün nazlandı herhalde biraz yine tatile h kasayla gittik diye bu tavırlar :D haftayada mersine gidecem yine h le giderim herhalde bu sefer benim f tümden bozulur :D
kıskanç f kasa :D:D
benimki de satmaya niyetlendim diye şanzıman falan indirmesin :confused:

Ya beyler otomatik bence araba kullanımında nirvana.. kim demiş çoook yakıyor diye ... depoyu doldurur 150-200 km gider bi daha doldururuz.. şu an kardesimde Bandırma- Aydım 67 yakmış ( 392 km) ..bide o körpe matah bişiymiş gibi 195 yaptım fofto çektim gelince bakarsın dedi...evet çook yakıyormuş.....

Arkadaşlar sizlerin ve tüm islam aleminin Regaib kandilini kutlar,cenab-ı Allah'tan hayırlara vesile olmasını canı gönülden niyaz ederim......Herkese hayırlı kandiller....

Ya beyler otomatik bence araba kullanımında nirvana.. kim demiş çoook yakıyor diye ... depoyu doldurur 150-200 km gider bi daha doldururuz.. şu an kardesimde Bandırma- Aydım 67 yakmış ( 392 km) ..bide o körpe matah bişiymiş gibi 195 yaptım fofto çektim gelince bakarsın dedi...evet çook yakıyormuş.....
:eek: :eek:
bi depo 392km mi
baya uzun süre 195le gitmiş herhalde abi senin birader :D

Arkadaşlar sizlerin ve tüm islam aleminin Regaib kandilini kutlar,cenab-ı Allah'tan hayırlara vesile olmasını canı gönülden niyaz ederim......Herkese hayırlı kandiller....
geçmiş kandiliniz mübarek olsun

Geri