Astra F Kullanıcıları Buraya

dün polis çevirdi :)ofarlar ne dio dedim orjinalinde var opelin orjinali bumu dedi audinin orjinali dedim bende bu audi deil ama dedi:) bu camlar ne film böyle falan dedi dedim istiosanız çizin bitnesi çizik zaten dedim sen dio manyakmısın bu arabaya niype bukadar para harcıyosun dedi:) dedim yenisini alamıyorum iyi hadi git bidaha görmiyim filmli çekerim parka dedi:))) bi alt caddede kendisi dedim bes dakka sonra geççem zaten dedim ben bilmmem dio ya havlee

Polis ne derse desin..Ben o Audi led lerini Park olarak yapıcam nasip olursa...

:D:D allah sonumuzu hayretsin yaw...
mis gibi far ne istiyo ki..
yine ucuz atlatmışsın
bizim burda bi 206 var tepeden tırnağa faça, çıkamıyo hiç bi yere olduğu yerde yatıyo yazık
:kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop:
Piyasaya çıktığı an polis abilerimiz façasını direk çizerler:)
yok anlamıyorum yani işte daha ne istiyonuz cillop gibi arabalarla geziyoruz ;) tampon sarkık far grupları düzgün yanmayan ne bileyim vs vs...... bölemi gezelim ;) ama hep şu apaçilik yüzünden bu hale geldi malesef :(:(:( özellikle susturucuları söküp ara boru koyanlar yokmu :(

eeee kolaymı adam kız babası ..zaten karizmatikti hepten...ağır olmuşsun...

Yok abii bana tuhaf geldii....Alışınca bıyıksız sakalsız profil resmine şimdi insanın garibine gidiyor..Ben Allah nasip ederde baba olursam bıyık bırakmıcam...:) İlker bana ibret oldu...:p:p:p:kop:

Çağatay sende görmeseydim o ledleri ve güzel durmasalardı aklımın ucundan bile geçmezdii..O ledler için bir Audi alamıcağımıza göre en azından ledleri takalım dimi...;)

audiden daha çok dikkat çekiom:)))

Arka cama opelim.net sticker indan sonra Galatasaray Universitesi sticker ını yapıştırdım tam opelim.net sticker inin altına..şık durdu :)

araba sticker doldu be kardeşim :D
fotosunu çekebildin mi? yıkayabildin mi daha doğrusu :D

Geri