Astra F Kullanıcıları Buraya

arkadaşlar
dün arabamı çitileye çitileye yıkadım :)
ama yıkarken gözüme hiç de hoş olmayan şeyler çarptı çok canımı sıktı, 1.si bi takım p...klerin halen arabaya yeni çizikler atmaya devam etmiş olduklarını fark ettim :mad: her elimi attığım yerde yeni bi çizik...

ikincisiyse daha kötü, çok göze görünmeyen çamurluk dip köşesi kapı alt köşesi gibi yerlerdeki çiziklerde paslanmalar gördüm :( çok canımı sıktı, hemen önlem almak lazım değil mi? :confused:
buralara rötuş boyası yapmayı düşünüyorum ve çiziklerin bir kısmına ne dersiniz??

benim de çok ters bi zamanıma denk geldi ama :(

Hakancım o çizikler olmasın diye ben apartmanın garajına arabamı cekemiyorumm...Arabayla duvar arasında 1.5 mt lik bir boşluk var,veletler bisikletten inmeden o aradan gecmeye calısıyorlar...Ne kadar korursan koru bu çizikler oluyor..Eger pastayla falan cıkacak kadar hafifse cizikler bosuna canının sıkma....
Paslanmalara gelince..benim arka camurlukların kenarları paslı,aldıgımdan berii elimi sürmedim aslında süremedimm ama bir ilerleme olmadı paslarda..Dert etme yanii..Ama yinede rütuş boya yapabilirsin tabiii...Geçmiş olsun kardeşimm....

arkadaşlar
dün arabamı çitileye çitileye yıkadım :)
ama yıkarken gözüme hiç de hoş olmayan şeyler çarptı çok canımı sıktı, 1.si bi takım p...klerin halen arabaya yeni çizikler atmaya devam etmiş olduklarını fark ettim :mad: her elimi attığım yerde yeni bi çizik...

ikincisiyse daha kötü, çok göze görünmeyen çamurluk dip köşesi kapı alt köşesi gibi yerlerdeki çiziklerde paslanmalar gördüm :( çok canımı sıktı, hemen önlem almak lazım değil mi? :confused:
buralara rötuş boyası yapmayı düşünüyorum ve çiziklerin bir kısmına ne dersiniz??

benim de çok ters bi zamanıma denk geldi ama :(
Panter gıcır gıcır olmuştur walla :) Kasırgayıda öle yıkıcak biri lazım aslında :o araç 3-4 aydır yıkanmıyo artık araç şampanyadan krem rengine döndü :kop: bide tampondaki çamurlar falan tam off-road aracı gibi bide fren balatalarından çıkan siyah lekeler ne bileyim böle passaklı halide çok hoşuma gidiyo;)
Çok geçmiş olsun Hakan abi çok üzüldümya :( birde böle tam insanın sıkışık olduğu anda böle şeylerle karşılaşınca insan iyice üzülüyo malesef :sorry:

sağolun arkadaşlar.
bakalım şu sıkışıklığı bi atlatayım var kafamda planlar :D hem de çok pis planlar :D

ankarada 1,81 olmus gaz lanet olsun varya bela okuyorum her shell önünden geçtiğimde bende 20 liralık gaz alıorum shell karttan içeri gidip 100 lira çektiriorum puanım birikmis telefon alacam farkı ordan kapatayım bari:D

ah be dün gece yarısı operasyonu buralarda :mad:2 ytl olmuş lpg..ee doğalada %23,5 (sıfat bulamadım okuyanlar dilediğni kullansın):mad: vallahi pisikolojim bozuldu ufaldıkca ufalan bir tek çebim var içinde kaç el var sayamıyorum....:cool:

Geri