Astra F Kullanıcıları Buraya

sadece kapak mı?
etkisi olmaz, aldığınız yakıt, bujilerin ve filtrelerin durumuna, motorun durumuna bağlı olarak değişir
lastiklerinizin durumu da etkiler
egsozdaki patlaklar bile yakıtı belirgin ölçüde arttırıyor

şehir içi bayağı fark ediyor ne yaparsam yapayım 480 km rekor bu arada urfa trafiğinde dur-kalk çok oluyor. genelde 2.vites ve mesafede kısa olunca:mad: burakçığım bu arada kayserinin neresindensin benim anne tarafı develili:)
selam hocam.kayseri demişken benim annem de pınarbaşılı:)ben de yahyalıda çalışıyorum.ama sizin develi kayserinin en gelişmiş ilçesi:rockbize 35 km.

selam arkadaşlar,bayadır giremedim forma,şifremi unutmuştum:) ya benim araba 100 ytl lik benzin ile 350 km civarında yol yapıo :( sizce normalmi.. bende cd çalar bakıom sony buldum bitane 300ytl,ama arabanın orjinal teybi değiştirmesem mi die düşünüom:(
Selam kardeş.söylediğin rakam şehir içi için normal:)ama şehir dışı ile karışıksa biraz fazla.ben karışık 200 civarında yakıyorum.

selam arkadaşlar,bayadır giremedim forma,şifremi unutmuştum:) ya benim araba 100 ytl lik benzin ile 350 km civarında yol yapıo :( sizce normalmi.. bende cd çalar bakıom sony buldum bitane 300ytl,ama arabanın orjinal teybi değiştirmesem mi die düşünüom:(
Teyp meselesinde senin gibi düşünüyorum.orijinalini bozmam arabamın.:good:şimdi güzelim bilgi ekranı iptal olacak ne gerek var.:)hem de görünüm olarak bütünlük sağlamaz.

he bilgi ekranı kaybolcak sa ben cd çalar takmam,,:(
Saat ve termometre çalışır ama radyo ekranı göstermez.görev yapmaz o bölme.ya bilgi ekranı da arabanın güzelliği be:Dhiç değmez cd çalara.bence mp3 dinlemek istiyorsan çakmaklığa takılan radyo frekanslı mp3 çalarlar var.onlardan al.30-40 ytl civarında.1gb lik al.200 den fazla şarkı yüklersin.çakmaklığa takıyosun.aynı radyo arar gibi teypten arattırıyosun.o frekansı kendi kendine buluyor.bence cd çaların en güzel alternatifi bu.:rock

he bilgi ekranı kaybolcak sa ben cd çalar takmam,,:(
Walla abi hücre bilgi ekranına uyan cd çalarlar var ama onlarda en az yanlış hatırlamıyorsam 700 ytlydi ama tam net hatırlayamıyorum o civarlarda diyelim ama abi bi süre sonra alışıyo insan ya sonuçta cd çaların keyfi başka psikolajime göre cd yapıyorum kafama hangisi eserse onu takıyorum :) ama tabiki orj. havası başka:)

Saat ve termometre çalışır ama radyo ekranı göstermez.görev yapmaz o bölme.ya bilgi ekranı da arabanın güzelliği be:Dhiç değmez cd çalara.bence mp3 dinlemek istiyorsan çakmaklığa takılan radyo frekanslı mp3 çalarlar var.onlardan al.30-40 ytl civarında.1gb lik al.200 den fazla şarkı yüklersin.çakmaklığa takıyosun.aynı radyo arar gibi teypten arattırıyosun.o frekansı kendi kendine buluyor.bence cd çaların en güzel alternatifi bu.:rock
Yok be İlker abi bi süre sonra alışıyorsun ayrıca banada ilk baş baya anormal geldiydi ama şimdi süper gözüküyo gözüme heleki bide siyah alırsanız süper olur ayrıca bizim teypler göründüğünden baya kabaymış orda fazla belli olmuyo ya çıkınca ne olduğu belli oluyo:D

ee elektronik teknolojisi otomotivden çok daha hızlı,
12 yaşında çok şık bi araba kullanabiliyoruz ama teyp geride kalıyo :D
eski cep telefonlarını düşünün :D:D balyoz gibiydiler

ben de istiyorum mp3 çalar,
bi model bulursam çinde çalışan arkadaşım gelirken Hong-kong da aktarma yapıyor, ona aldırıcam, orj. ve tr nin yarı fiyatına geliyor :D

Geri