Astra F Kullanıcıları Buraya

Walla kerim abi eğer şehir içiyse rakkam gayet ii ama eğerki sırf şehir dışıysa walla ben aslen KAyseriliyim her sene 630 km yol yapıyor bi depoylaki kalan benzinlede çok rahat gezebiliyoruz:good: şehiriçinde;) ama tekrar sölüyorum şehir içi varsa baya bi farkeder dur kalklardan:good:

şehir içi bayağı fark ediyor ne yaparsam yapayım 480 km rekor bu arada urfa trafiğinde dur-kalk çok oluyor. genelde 2.vites ve mesafede kısa olunca:mad: burakçığım bu arada kayserinin neresindensin benim anne tarafı develili:)

arkadaslar iyi aksamlar ben de astraciyim.yardimina ihtiyacim var yardimci olurmusunuz bana

99 model astra gl aracim var.babam a aldim.orjinal teybi var.onu degistirmek istiyorum.cd calare almak istiyorum 2.el cd calar kaca patlar bana.yardimci olurmusunuz

99 model astra gl aracim var.babam a aldim.orjinal teybi var.onu degistirmek istiyorum.cd calare almak istiyorum 2.el cd calar kaca patlar bana.yardimci olurmusunuz
Walla abi yine sen bilirsinde 2.el cd çalar gözde sorun çıkarta bilir ama zaten 200-250 YTlye canavar mp3 çalarlar var:) benimkini 250 o civarlarda aldıkki sony XPLOD sonuçta:good: böle bişey önerebilirim:) ama şunuda söleyim tabi hücre bilgi ekranına elveda diyorsun orj. teybinde hücre bilgi ekranında görebiliyorsunuz lakin cd çalarda cd çaların hücre bilgi ekranında görebiliyorsunuz:( ama insan oğlu onada alışıyo:)

xplod güzel bi cihaz ben de almayı düşünüyorum,
2. el de güzel bişeyler çıkabilir, pazaryeri başlığına bi bakın derim
mp3 çalar almaya karar verirseniz de hafıza kartı girişi olanları tavsiye ederim,çok kullanışlı

şehir içi bayağı fark ediyor ne yaparsam yapayım 480 km rekor bu arada urfa trafiğinde dur-kalk çok oluyor. genelde 2.vites ve mesafede kısa olunca:mad: burakçığım bu arada kayserinin neresindensin benim anne tarafı develili:)
Kerim abi merkezden yeni mahallede oturuyolar dedemler:) ama köyüm nevşehir/Avanos;)
Ayrıca Develi çok güzel yer:good: bizim akrabanın köyüde,bizi ağırlamıştı gerçekten çok büyük ilçe;)

2.el tavsiye etmiyorum cd calarlar laser okuyucu oldukları için 2.elde temiz olup olmadığı anlasılamıyor su an pıoneerların mp 3 calanı 200 ytl civarı sonylerdede en dusuk 25o ytl.

selam arkadaşlar,bayadır giremedim forma,şifremi unutmuştum:) ya benim araba 100 ytl lik benzin ile 350 km civarında yol yapıo :( sizce normalmi.. bende cd çalar bakıom sony buldum bitane 300ytl,ama arabanın orjinal teybi değiştirmesem mi die düşünüom:(

100km de 8.9lt yapıyo yaklaşık
ş.içiyse normal,gazlıyosan yine normal :D
mp3 çalar al derim, ve usb + hafıza kartı girişi tercihleri olsun
tabi onu alınca mid tiz komponent de şart olcak :D:D

teşekkurlerr ,jant kapağını değiştirmenin benzine bi etkisi olurmu:) geçen değiştirdim belkide ondan yakıodur

Geri