Astra F Kullanıcıları Buraya

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:( :( :(
ama sadece göğüsün siyah (teybin,havalandırmanın bukunduğu yer) kısmını corbanla değiştiren vardı ;) hatta bi aralar satılık ilanıda vardı :)

tmm burak bende onu diyordum zaten hani şu maun kaplama die sattıklarının carbon olanı farklı araçlarda gördüm hoşuma gitti bizim arabalar içinde varmış ama resmini görmemiştim hiç
http://www.tuningpiyasa.com/pinfo.asp?pid=2563 bu linkteki tuhaf kaplamanın carbon görünümlü olanı:D
hatta şu resmi buldum ararken
carbonra4.jpg

Son düzenleme:

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karbon güzelmiş ya yapmak lazım aslında.

bu arada bizim astra nazlanmaya başladı. bugün rolantide titremeye başladı birde gazı bırakınca bi vınlama sesi geliyor

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vınlıyosa egsoz patlamıştır
titremeye bişey diyemicem bisürü sebebi olabilir, bakım gördü mü yakınlarda?

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vınlıyosa egsoz patlamıştır
titremeye bişey diyemicem bisürü sebebi olabilir, bakım gördü mü yakınlarda?

yok egzozla alakası yok daha farklı bi ses iç havalandırma düğmesiyle ilgili bi problem var geçici olarak düğmeyi iptal edip hortumu direk hava girişine bağladım demişti usta ondan sonra gelmeye başladı o ses. bakımı 3.000km önce gördü bosch süper4 takmıştık yağ, yağ filtresi filan değişti. buji kablolarında filan bir problem olabilr mi acaba

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler 2 gün önce bujileri değiştirdim..Eskileride cok kötü değilmiş...Çift tırnak Bosc vardı üzerinde..Temizleyip yedekte bırakıcam...Yenileri ise Gm...Çok hafif etkisi oldu...Yalnız bir şey dikkatimi çekti..Bujileri söktüğümde soldan ilk bujinin yuvasında çok az yağ gördüm..BU ne anlama geliyor..Normalmi..
Ustanında bujileri söktükten sonra yuvalarına baktığını gördüm ama bana bir problem var falan demedi..

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün evde Loc marka bir temizleyici buldum....Benim arabanın içi iyi bir temizlik istiyor yani oto kuaför...Koltukların bile halı yıkamayla yıkanması gerekiyor...Bende bu bulduğum Loc marka temizleyiceği biraz araştırdığımda evdekilerin kumasları temizlerken kullandıklarını ögrendim..Bu soğukta koltuklara kullansam kurumaz iş alırım dedim ve sadece kapı kumaşlarına uyguladım....İnanmazsınız ama süper oldu....Gerçi tam kurumadılar ama inşallah kururlar...Yarında inşallah arka hoparlörlerin orasını ön koltukların arkalarını ve bir fırça yardımı ile torpidoya uygulamayı düşünüyorum.... :D