Astra F Kullanıcıları Buraya

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halil sanırım şu dalgalarda alıp atıp bi deneyecem.. iyi ifade edemedim ama 1 gr koku - ses ( fışırtı) - kaçırdığına dair iz yok nerdedyse tüm bağlantıları kontrol ettim kalörifer peteğinde olsa son bir kaç gündür havalar soğuk gitti ve full 2-3 kademede kalorifer kullandım ki bu esmada acayip buhar olurdu o da yok ..
Araçım lpg li T bağlantısı il montajdan metal taktırdım ve alayını sıkıp kontrol ettim dedim ya bunca yıllık arabacıyım ... deli etti beni .

yigit52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla beyler cok teknik bilgi yok ama radyatörden kacırıyor ola bilir ama yine bakmak razım ama kesin kacak vardır

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Halil sanırım şu dalgalarda alıp atıp bi deneyecem.. iyi ifade edemedim ama 1 gr koku - ses ( fışırtı) - kaçırdığına dair iz yok nerdedyse tüm bağlantıları kontrol ettim kalörifer peteğinde olsa son bir kaç gündür havalar soğuk gitti ve full 2-3 kademede kalorifer kullandım ki bu esmada acayip buhar olurdu o da yok ..
Araçım lpg li T bağlantısı il montajdan metal taktırdım ve alayını sıkıp kontrol ettim dedim ya bunca yıllık arabacıyım ... deli etti beni .

murat abi ;ozaman toz ucuz tıkayıcıyı bir dene bence ; ben uzun vadede bir sıkıntı yaşamadım; ha radyatörü değiştirecem tabiiki ama şimdilik idare ediyor yani kaçak yok; beni de vectra deli etmişti ;ne yaptıysam kaöak düaelmedi; devirdaim değişti olmadı ahtapot bıru değişti olmadı,radyatör değişti olmadı,kalörifer iptal edildi olmadı,en son iş ilindir kapak contasını sökmeye geldi ama şu tıkayıcıyı öylesine bir dökeyim dedim ve sonuç gayet iyi oldu; kapağı sökmedik....

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet yarın iyisinden tozu kaptıracam... radyatörde bu yaz kardeşim tarafından Muğla Ekin oto tarafından sıfır takıldı.

yigit52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ağbi ben yanisini taktır cok pahalı değil 150 civarında olması lazım istanbulda daha ucuz hatda sana bir lin k gönderim istersen bide oradan bak

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ne güzel sorunsuz arabama biniyorum diyordum nazarım mı deyni nedir. araç direksiyon kutusu yağ kaçırma işini biraz abartmaya başladı. bide su eksitmeye ... sı işinde ne antrifriz kokusu alıyorum ne iz herhengi bi yerde iz bırakıyor hatta yoldan geliyorum kontrol ediyorum su kabında basınç baya uzun süre ( nerdeyse motor soğuyana kadar) kaybolmuyor 1 haftadır deli etti beni..( bütün kelepçeleri kontrol edip sıktım )
murat abi devirdaim den kaçırıyor olabilirmi acaba?onu da bi kontrol et derim.direksiyon kutusunun da tamir takımı vardır muhtemelen.değişince düzelir.

ademmut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
195/60 olduğu zaman lastik yanak kalınlığı 11.7 cm oluyor
185/65 olduğu zaman ise 12 cm

ancak 15 ile 14 inç in farkını alıp yerden yükseklik için 2 ye bölersek :)

kısaca mutlu abi senin araç diğerine göre yaklaşık 1 cm yerden daha yüksek oluyor ve lastik çapı olarakta 1.95cm civarı daha büyük

aradaşlar tüm bilgiler için teşekkür ederim, selamlar

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler aranızda 94 gsi ön tampon(sissiz) ve 94 gsi kaput çıkma parça fiyatlarını bilen varmı ?