Astra F Kullanıcıları Buraya

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dediğiniz gibi sfi bir başka tartışmak bile gereksiz ama suanda ki aracım 1998 model astra gls ful orjinal celik janlı hatta üye otolarda vardır benim hiç bir şikayeyim yok hat 106 gti ile yine kafa tutuyom hama bu sefer yemiyor gecemiyorum ama yakıt konusunda cok iyi 70 ytl ye 370 km yaptım ben iyi yapdı diyorum sfi 100 yakardı emini bişe daha sorcam benim aracım 16 16v exl motor buna headers lazım bula bilirmiyiz

Yiğit exl diilde, xel olmasın :)

Headers a gelince x16xel lere headers bulabilme olanağın çok çok düşük ama kendin yaptırabilirsin tabi çok çok iyi bi yerde.yoksa uymaz.
Bu arada araban ciddi temiz ve şık duruyo,güzel günlerde kullan. Aramıza hoşgeldin.

yigit52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yiğit exl diilde, xel olmasın :)

Headers a gelince x16xel lere headers bulabilme olanağın çok çok düşük ama kendin yaptırabilirsin tabi çok çok iyi bi yerde.yoksa uymaz. Bu arada araban ciddi temiz ve şık duruyo,güzel günlerde kullan. Aramıza hoşgeldin.

valla nasıl bulcağımı bilmiyorum ordu ufak bir yer burda öyle bir usta yokdur ancak istanbul ankara gibi yerlerden bakacam ama nerden bakarım onu bilmiyorum

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben anlmını bile bilmiyorum ne demek acaba?? headers
orj bozma bırak orj kullan bncee..

yigit52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
headers anlamı performans demek ve motor felaket rahatlıyor bizim eski gt orjinal headers vardı oyüzde cok iyibir gidişi vardı hoş sfi lerin hepsinde var bence tavsiye ederim ve sen de benimki gibi bir gls var ve rengi cok tatlı ve temiz diri duruyor şitdetle tavsiye ederim ama önce bu parcayı bulmak lazım