Astra F Kullanıcıları Buraya

bana uyar burakçım ;) zaten memlekete dönmek istiyorum :D:D
Hızlı ve öfkelideki gibi büyük bi garaj yaptıkmı Hakan abi tmm rakip firma tanımıyorum hep parça bölük hepsiyle uğraşan yok ayrıca fazla tuningçide yok:( şöle kaliteli mekan açtıkmı bak bakalım paraları nasıl kırıyoz zaten tanıdık ateşli gençte çok müşteri kitlemizde var tek sorun likitide sorunu:( Hakan abi sen istanbulda ne iş yapıyorsun yanlış anlama tabiki merak ettim tayinin isteyi gel memleketine;)

güzel planlar bunlar ama türkiyede her şey zor.çünkü arabayı fabrika çıkışlı kullanmamızı istiyorlar.yaptığımız her eklenti yasak.bu yasaklar olmasa herkes arabasını modifiyelemek ister.yalnış mıyım??

Abartıya kacmadan modifiye yapanlara birşey dememeleri lazım mesala bende bazen goruyorum adam aracın her yerıyle oynamıs en azından sabit bi cam filmi belirlensin su markanın su numarası serbest desinler onun dısında abartı egzoz olmasın sis farı serbest olsun :)

Abartıya kacmadan modifiye yapanlara birşey dememeleri lazım mesala bende bazen goruyorum adam aracın her yerıyle oynamıs en azından sabit bi cam filmi belirlensin su markanın su numarası serbest desinler onun dısında abartı egzoz olmasın sis farı serbest olsun :)
Aynen burak katılıyorum heleki şu kuş serisini bir modluyolar aman allahım araba iyice şekilden şekle giriyo oyuncak arabalara dönüyo o harcadığı parayla en azında gidip spor yayla jant alsın belki daha hesaplıya gelir :) ama işte Türk milleti abartıyı sever burak hadi dediğin gibi aracın orf. bozmadan modlamaya izin verseler milletimiz saolsun kinder yumurtalardan çıkan arabalara çevirirler :D araçları o yüzdende bu konuda hiç kimse bi adım atmak istemiyo çünkü nolacağını çok ii biliyolar belki onun yüzünden kurunun yanında yaşda yanıyo:mad:

Arkadaşlar şu yakıt tasarrufu aparatlarından kullanan var mı acaba:confused:eko 66 falan diyorlar ya işte onlardan.%20 yakıt tasarrufu diyorlar ben pek inanamıyorum gerçi:)

%20 çok büyük bi rakkam,o kadar büyük tasarruf sağlıcağına bende pek inanmam,

ben kullandım o aparattan tasarrufu var gerçekten ama çok büyük tasarruflar deil en fazLa %5-10 arası

Hızlı ve öfkelideki gibi büyük bi garaj yaptıkmı Hakan abi tmm rakip firma tanımıyorum hep parça bölük hepsiyle uğraşan yok ayrıca fazla tuningçide yok:( şöle kaliteli mekan açtıkmı bak bakalım paraları nasıl kırıyoz zaten tanıdık ateşli gençte çok müşteri kitlemizde var tek sorun likitide sorunu:( Hakan abi sen istanbulda ne iş yapıyorsun yanlış anlama tabiki merak ettim tayinin isteyi gel memleketine;)

Özel bi şirkette çalışıyorum Burakçım, kalite yöneticisiyim bu aralar, yarın ne olurum belli olmaz :D
Malesef eskişehirde şubemiz yok, Sivas,çin ve hindistan var sadece :D:D oralar da uzak geliyo bana :D

işe ortak aranıyosa ben de talibim:)

valla çok ortaklı sermaye ile türkiyenin en büyük tuning garage ını oluşturalım :D ne kadar çok fikir o kadar çok tasarım ;)

güzel planlar bunlar ama türkiyede her şey zor.çünkü arabayı fabrika çıkışlı kullanmamızı istiyorlar.yaptığımız her eklenti yasak.bu yasaklar olmasa herkes arabasını modifiyelemek ister.yalnış mıyım??

Burağın da bahsettiği evlere şenlik şahinler doğanlar nası geziyosa piyasada biz de öyle gezeriz, malesef adamına göre muamele var ülkemizde.
herkes aracını custom bi şekilde kullanabilmeli bence de,
plaka var işte kimseden bişey saklamıyoruz, hem arabasına kıymet vermeyen adam arabayı modlamaya uğraşmicağına göre, en titiz sürücülerin mod meraklıları olması lazım
tabi ucuzcu ve mahallede hava olsun diye egsoz takanları saymıyorum :D:D

Geri