Astra F Kullanıcıları Buraya

dün ikilastik aldım taktırdırdım maxxis 195-50-15 v serisi 220tl ama v desen değil tutuş ii daha önce marangoni v desen vardı yağmurda tutuş sıfır gibiydi sizden kullanan varmı ? yada hangi markaları kullanıyorsunuz?

Benim içinde forever ama demekki piyasada tutulmuyo :D piyasa araştırması denilen şey bu olsa gerek :)
Bu arada rol 411 satılma aşamasında kıl payı kurtuldu :( alacak kişi sıkışık olmasaydı :) şimdi bir zamanlar bendede bu efsanelerden vardı dicektim :( onun yerine fransız arabası olacaktı şimdiii :) ama ayrılmaz ikili olduğumuz bir kere daha kanıtlanmıştır ;) yuuup-piiiiii :yahoo::yahoo::yahoo:(Bu arada açıklamamamın sebebi belli olmamasıydı :))

Herşey iyi güzelde artık Efe ve Önder uğramaz oldu..Kasırga Burak nadiren bir yoklama çekiyor..Hele A.Kerim vardı oda yok...Alican desen ders var dedii mazereti var...Volkan Yıldız vardı oda girmiyor garaja artık...Hakan iş gereği hafta sonları takılıyor...Gürkan abii eh işte...Ne oldu böyle yahuu..İlk günlerin heyecanı kalmamış galiba...
efe bildiğim kadarıyla siteye hiç uğramıyor artık, garajla ilgisi yok onu biliyorum
s.a astra f ciler..
astra f yi bende çok sefiyorum gerçekten,hele hb leri cok güzel..
şimdi size bi soru sorucam ama dövmek yok:D
efsane sizmisiniz bizmi:D?
bence efsane bizdik biziz ve biz kalacaz:D
sizin görüşleriniz nedir?
a.s. astra g ci kardeş :D
iki tane efsane olsa da olur bence ;)
ama avrupada biraz dolaşırsan f kasa efsanesiyle karşılaşırsın :D felaket çok var ve hepsi gıcır gıcır.

Yandık desene.... 300 ona,1000 Lpg ye,ne anladım ben bu işten :( Ya aslında sadece gözle kontrol ettii..Ölçüp biçmedii..Onu nasıl ögrenebiliriz..Acaba ben Avometre ile bulabilirmiyim problemi..Degerlerini ölçebilirmiyiim...
ya burak nasıl 300 lira verdin inanamadım:eek::eek:
ben 5ay önce falan araba ilk kalkışta (LPGde) tekleme yapıyordu....
buji kablolarındandır dediler 35liraya made ın USA yazan bir kablo taktık idare ediyor şükür..:D:D

arkadaşlar benzin deposu ile başım dertte:(aldığımda hafif bir çatlak vardı terleme yapıyordu biraz.3 kez söktürüp lehim yaptırdım ama hepsinde de geri açıldı:mad:var mı bir tavsiyeniz?yoksa bir büyük masrafa daha girip depoyu değiştirecem.ne kadardır ki fiyatları?olmazsa çıkma arayacam:(

arkadaşlar benzin deposu ile başım dertte:(aldığımda hafif bir çatlak vardı terleme yapıyordu biraz.3 kez söktürüp lehim yaptırdım ama hepsinde de geri açıldı:mad:var mı bir tavsiyeniz?yoksa bir büyük masrafa daha girip depoyu değiştirecem.ne kadardır ki fiyatları?olmazsa çıkma arayacam:(
ilker abi lpg taktır kurtul..:Dşaka bi yana bilgim yokk:(

Geri