Astra F Kullanıcıları Buraya

Önder imzanı nasıl yaptığı ögrenebilirmiyimm.. :D

arkadaşlar benzin deposu ile başım dertte:(aldığımda hafif bir çatlak vardı terleme yapıyordu biraz.3 kez söktürüp lehim yaptırdım ama hepsinde de geri açıldı:mad:var mı bir tavsiyeniz?yoksa bir büyük masrafa daha girip depoyu değiştirecem.ne kadardır ki fiyatları?olmazsa çıkma arayacam:(

İlker geçmiş olsun..Bende Lpg taktır dicektim ama depoyu değiştir bence..Murat abi http://www.opelonka.com/cikma.asp diye bir site ismi verdii yardımcı olurlar heralde sana...Çıkma taktır...

ya burak nasıl 300 lira verdin inanamadım:eek::eek:
ben 5ay önce falan araba ilk kalkışta (LPGde) tekleme yapıyordu....
buji kablolarındandır dediler 35liraya made ın USA yazan bir kablo taktık idare ediyor şükür..:D:D
Sercan orj.lik hastalığı olduğu için bende,aracın şuan aküsüne kadar herşey GM ;) hatta egzozuna kadar :kop:

arkadaşlar benzin deposu ile başım dertte:(aldığımda hafif bir çatlak vardı terleme yapıyordu biraz.3 kez söktürüp lehim yaptırdım ama hepsinde de geri açıldı:mad:var mı bir tavsiyeniz?yoksa bir büyük masrafa daha girip depoyu değiştirecem.ne kadardır ki fiyatları?olmazsa çıkma arayacam:(

İlker abi geçmiş olsun, sen nerede baktırıosun arabaya kayseride baktırıyosan haberim olsun

Geçmiş olsun ilker abi büyük ihtimal değiştirmek gerekiyo herhalde :( çıkmacılara bak bakalım ilker abi ;)

Önceki sayfalarda var Burak alırsın ordan sende...Ben yatıyorum garaj sana emanet... :D Çıkarken kapıyı kilitlemeyi unutma...Ha unutmadan benim lastiklerin havasınada bakıver... Zahmet olucak... :D :D İyi geceler...

Önceki sayfalarda var Burak alırsın ordan sende...Ben yatıyorum garaj sana emanet... :D Çıkarken kapıyı kilitlemeyi unutma...Ha unutmadan benim lastiklerin havasınada bakıver... Zahmet olucak... :D :D İyi geceler...
Oldu Mutlu abicim walla bi bakındım bulamadım işin doğrusu yoksa yollucaktım :o Artık Sercandan rica ediyorum :o Bu arada madem garajda tek kaldım araçların kabasını alayımda güne zinde başlasınlar :) :) :)

ilker abi geçmiş olsun :( çıkmacılarda bulacağını düşünüyorum pert bi astra bulabilirsen o parçayıda bulursun

Geri