Astra F Kullanıcıları Buraya

hayırlı cumalar f ciler
burak ben de aynı şekilde darbe yedim
muayene + unutmuş olduğum trafik sigortası + ruhsatımın sayfası bitmiş, yeni ruhsat alman lazım dediler o falan filan derken 500e yakın da benden gitti

bide babam unoyla range'e arkadan vurmuş :( allahtan ş.içi yavaşça çarpmış ama unoya olan olmuş 700 lira masraf, range de çizik bile yok
şükür babamla annemde bişey yok
geçmiş olsun hakancım.bence satın o unoyu da şöyle sağlam bi f kasa alın babana

Hakan çok geçmiş olsun ya .. üzülüdüm .. evet İlker haksız sayılmaz, tavsiyesini göz ardı etme bence.

hayırlı cumalar f ciler
burak ben de aynı şekilde darbe yedim
muayene + unutmuş olduğum trafik sigortası + ruhsatımın sayfası bitmiş, yeni ruhsat alman lazım dediler o falan filan derken 500e yakın da benden gitti

bide babam unoyla range'e arkadan vurmuş :( allahtan ş.içi yavaşça çarpmış ama unoya olan olmuş 700 lira masraf, range de çizik bile yok
şükür babamla annemde bişey yok

Hakan çok geçmiş olsun kardeşim...Allah korumuş...Tank a çarpmış baban 700 normal....

Aramıza hoşgeldiniz Muammer abi Efsaneleri yaşatmaya karar aldık :) ve Fun clubümüzü oluşturduk ;) Ayrıca allah analı babalı büyütsün metehanda çok tatlıymış

İlginiz için teşekkür ederim. Sizlerden okur olarak bulunduğum süre içerisinde çok faydalı bilgiler edindim. Oğlum için sözlerin içinse çok teşekkür ederim. Ama bana hiç çekmemiş; annesinin kopyası...

Çok büyük geçmiş olsun Hakan abi :( cana geleceğine mala gelsin ;) olay tam nerde olmuş Hakan abi :confused:

Büyük geçmiş olsun Hakan.Sevindirici olan anne ile babaya birşey olmamış Allah'tan.

hakan abi çok geçmiş olsun..

Hakan Geçmiş Olsun...!

geçmiş olsun hakancım.bence satın o unoyu da şöyle sağlam bi f kasa alın babana

Hakan çok geçmiş olsun ya .. üzülüdüm .. evet İlker haksız sayılmaz, tavsiyesini göz ardı etme bence.

Hakan abi çok geçmiş olsun..babanda bi sorun yok dimi?

Hakan çok geçmiş olsun kardeşim...Allah korumuş...Tank a çarpmış baban 700 normal....

sağolun arkadaşlar
annemle babam vardı araçta ikisinde de hiç bişey yok çok şükür, kaza izmit içinde olmuş, kırmızı ışıkta range tık diye durunca unoda asd devreye girmiş :D
araba abimin aslında, adamın ikizleri var ufacık arabaya sığmaya çalışıyo, zafira alsın diye çok bastırdım ama nafile

Onunla gecmis olsun hakan abi ister istemez oluo kaza elimizde olmadan, yaz gelsede bi boya koruma yaptırsak hehe :D

Geri