Astra F Kullanıcıları Buraya

Arkadaşlar,

Bu jant...

borbetal.jpg

Benim bu araca,

resm249.jpg

Sizce nasıl olur ?..Yakışır mı ?!..Taksici işi mi olur ?!..Yorumlarınız benim için önemli...

Arkadaşlar,

Bu jant...

borbetal.jpg

Benim bu araca,

resm249.jpg

Sizce nasıl olur ?..Yakışır mı ?!..Taksici işi mi olur ?!..Yorumlarınız benim için önemli...
Mehmet abicim yormazsa Borbet güzel janttır ama şu son günlerde benim kafamda vectra 1.6 GL jantı veya tigra jantı düşünüyorum ;) eçenlerde bir F kasada gördüm çok orj. durmuş ;)

Sana bunun cevabını verdim Mehmet,13 Borbet niye alırsın? 16 olsa tamam..13 niye diyorum..gerek yok çok ciddiyim.

İlker abi benim led göstergelerimi sormuşsun profilde,2008 de yaptıgımız son proje idi..OKI ile komple on tarafı soktuk ve led ampul doşedik.daha doğrusu OKI yaptı ben izledim ve onun güzel(!) sözlerini duydum iyiki arabaya led yaptırıyosun efe derken :):):):)beyaz aydınlatıyo artık :)

Mehmet abicim yormazsa Borbet güzel janttır ama şu son günlerde benim kafamda vectra 1.6 GL jantı veya tigra jantı düşünüyorum ;) eçenlerde bir F kasada gördüm çok orj. durmuş ;)

Sağol Burak..!

Sana bunun cevabını verdim Mehmet,13 Borbet niye alırsın? 16 olsa tamam..13 niye diyorum..gerek yok çok ciddiyim.

Abicim jant beleş düştü elime.. ;) Önümüzdeki hafta sonu araca takıp deneme yapıcam, resimleri de atarım buraya, üzerinde bakın bakalım birde ona göre karar verelim diyorum...Sonuçta 16'yı bende biliyorum ama bu jantlar elime geçmişken değerlendireyim dedim...;) Yoksa bende biliyorum piyasa da ne jantlar var...;) :)

para ödemiceksende takma..13 ne abicim bisiklet gibi..orjinal kalsın apaçi model yapma ;)

Sağol Burak..!

Abicim jant beleş düştü elime.. ;) Önümüzdeki hafta sonu araca takıp deneme yapıcam, resimleri de atarım buraya, üzerinde bakın bakalım birde ona göre karar verelim diyorum...Sonuçta 16'yı bende biliyorum ama bu jantlar elime geçmişken değerlendireyim dedim...;) Yoksa bende biliyorum piyasa da ne jantlar var...;) :)
Hayırlısı olsun en azından görmüş olursun ;) aklıma şöle bi fikirde gelmedi değil taktıktan sonra çamurluk payını kapatacak kadar alçatmak var aslında :) :) :) tam sürüngen olur :D :D :D

Geri