Astra F Kullanıcıları Buraya

mutlu abi pek birşey anlamdım 5 araba aynı anda mı katılıyosunuz efe ayın aracına katılıyorsa siz nereye katılıyorsunuz...:D:D ama ben de katılmak isterim resim yok şuan yakında çekerim.:D:D

Sercan kendi aramızda yapalım diye düşündükk...Hemen resim ayarla ve katıl..F garaj olarak yapıcaz sadece...Ama GSİ lar olmucak... :D Efe bizim yarışma haricinde mart ayı ayın otomobili yarışmasınada katılıyor..

Burak sen katılmıyacakmış gibi konuşuyorsun...Hemen sende astra_zn ye fotoları pm ile yolla..5 araba diye sınırlandırmadık....Sadece F graj diye sınırlandırdıkk... :D Bekliyoruz ikinizide.. :D

Alican Astra_Zn (aytaç)'a yolla resimleri başlıktada belirtirsin astra f yarışması diye...

Akduman
İceboy_003
M_sönmez

LAZRAİL
buraqh
KRAL
tunnerus
Canse
..........??

Alican sen istediğin kadar yolla heralde Aytaç gerisini halleder...ben beğendiğim resimlerin hepsini yolladım sanırım 6 tane falandı...

bende gönderdim bi 5-6 tane sağol mutlu abi :D tabi sizin gls ler varken bizim garibanlar seçilmez ama olsun maksat eğlence :D

bende gönderdim bi 5-6 tane sağol mutlu abi :D tabi sizin gls ler varken bizim garibanlar seçilmez ama olsun maksat eğlence :D

GLS de ne varki Alican....Benim araba sade bomboş bir araba hatta aynaları bile yan sanayii ile değiştiğinden boyasız..ZAten maksat muhabbet olsun istedikk... :D

yarın ben doğan jantlı üyemizi sabahın 8 inde dürtecem merak etme abi sen :)

bu arada benimde aynalarım boyasız tamponlarımda niye ezdinki şimdi :):)

Geri