Astra F Kullanıcıları Buraya

sağol kardeşim düşündüğün için.yalnız nerede toplanacak bu resimler.attığında bir bakayım:)

Nedemek kardeşim....Şimdilik resimleri Astra_Zn ye postaladık hani şu ayın otomobili yarışması avrya onun gibi olucak...Olduktan sonra görebilirsin...

Son düzenleme:
Evet varmı başka..

Akduman
İceboy_003

M_sönmez
LAZRAİL
buraqh
..........?

bende atıcam ama uyeyı bulamıyorum nıckını :S

beyler benim bi sorum var.

ben zaten ayın arabası yarışmasına girdim yani mart ayı için.. ve resimlerimi Aytaç[astra_zn] e attım..bizim garajın yarışması içinde atmama gerek varmı?

gün içinde çok yoğunum işten bakamıyorum siteye..bilgisi olan varsa bana cevap verebilirmi?

beyler benim bi sorum var.

ben zaten ayın arabası yarışmasına girdim yani mart ayı için.. ve resimlerimi Aytaç[astra_zn] e attım..bizim garajın yarışması içinde atmama gerek varmı?

gün içinde çok yoğunum işten bakamıyorum siteye..bilgisi olan varsa bana cevap verebilirmi?

Efe sadece Aytaç'a F çiler arasındaki yarışmaayada katılacağını söyle ...Bu yeterli olur heralde onun için...

bende atıcam ama uyeyı bulamıyorum nıckını :S

(Aytaç) astra_zn adlı üyeye pm atmalısın...

iyi de arkadaşlar kiriterler ne olacak... orjinallikmi... extralarmı ?

Murat abi kriter olarak Astra F inin olması kafidir.. :D bende sonradan eklenmiş sadece Fm Transmitter var.. :D onuda yazma gereksinimi duymadımm :D

Garaj, ben mart ayı otomobili yarışmasında da katılımcıyım..

hani bilginiz olsun diye dedim:)

hem astra f güzellik yarışmasına hemde mart ayının otomobili yarışmasındayım..çok rekabetçi gördüm kendimi :)

Garaj, ben mart ayı otomobili yarışmasında da katılımcıyım..

hani bilginiz olsun diye dedim:)

hem astra f güzellik yarışmasına hemde mart ayının otomobili yarışmasındayım..çok rekabetçi gördüm kendimi :)
:D :D :D maşallah yolun açık olsun :) sonuna kadar forever F kasa ;)
Bu arada herkese başarılar bakalım merak ettim 5i 1 arada olunca nasıl olucak :)

mutlu abi pek birşey anlamdım 5 araba aynı anda mı katılıyosunuz efe ayın aracına katılıyorsa siz nereye katılıyorsunuz...:D:D ama ben de katılmak isterim resim yok şuan yakında çekerim.:D:D

Geri