Astra F Kullanıcıları Buraya

sağolasın abi a.s opelim.net çatısı altındaki her garaja uğramaya çalışıyorum :D

Selam Astra F cilier.Yalnız benim opel sorunlu,yinede burada bulunabilir miyim? Sorun ne derseniz, ön amortisör takozunun yırandığını ve değişmesi gerektigini düşünüyorum .Böyle bir tecrübesi olan varsa paylaşabilirmiyiz.Arabam 95 model.

bi kere bende fotoğrafları kaybetmiştimde bi forumdaki fotoğrafları kaydetmiştim pc ye ordan aklıma geldi. bu arada cidden çetin bi yarış olucak gibi. yine f kasacılar olarak bir ilki daha gerçekleştiriyoruz :D bizden sonra astra g corsa c filan diye yarışmalar başlar :D
kesinlikle alican.zaten bizden sonra g ciler buraya b ciler buraya gibi topicler kuruldu.topiği olmayan kalmadı.bu da bir ilk olacak eminim;)

sevgili garajım benim arabanın ledli orta konsol ve kadranı ile OPC logolu panjurum konulmamış...arabanın tüm ince detayları orada..ben pek giremiyorum siteye bu saatler hariç,birimiz yeliz ablaya soyleyebilirmi rica etsem?

kalplerdesin Mutlu abi...dediğim gibi kim kazanırsa kazansın f kasa garajı bambaşka..

Öyle mutlaka ama eğlenceyi kaçırmak ve vurdum duymazlık canımı sıktı...Keşke kendimiz ayarlasaydık...En güzel F gibi mesela..Neyse olan oldu artık...

Geri