Astra F Kullanıcıları Buraya

Selam Astra F cilier.Yalnız benim opel sorunlu,yinede burada bulunabilir miyim? Sorun ne derseniz, ön amortisör takozunun yırandığını ve değişmesi gerektigini düşünüyorum .Böyle bir tecrübesi olan varsa paylaşabilirmiyiz.Arabam 95 model.

yanlış bir yerdeyim galiba burada opelci yokmuş:confused:

Valla kusura bakma biraz hareketli ve heyecanlı zamana denk geldinn...Yoksa ağırlamakta kusur etmeyizz.. :D Aramıza hoşgeldinn... Tanışabiliriz..Sıfatım Avatarımda,İsmim ve arabam İmzamda,Memleketim avatarımın altında...Şimdiden keyifli forumlar...
Ama takozlar hakkında bir bilgim yok yani başıma gelmedi hiç...

Oda bişeymi be hiç yokum ....

noldu yetişemedik mi yani biz??

Selam Astra F cilier.Yalnız benim opel sorunlu,yinede burada bulunabilir miyim? Sorun ne derseniz, ön amortisör takozunun yırandığını ve değişmesi gerektigini düşünüyorum .Böyle bir tecrübesi olan varsa paylaşabilirmiyiz.Arabam 95 model.
hocam hoşgeldin aramıza
takoz kolay iş onu sorundan sayma özel serviste yarım saate hallederler, çok bişey de tutmaz..
benimkiler yırtılmaya başlamıştı
başka bişiler yaptırdım ona para bile almadılar

Son düzenleme:
noldu yetişemedik mi yani biz??

hocam hoşgeldin aramıza
takoz kolay iş onu sorundan sayma özel serviste yarım saate hallederler, çok bişey de tutmaz..
benimkiler yırtılmaya başlamıştı
başka bişiler yaptırdım ona para bile almadılar

Yetişemedik evet,zaten gönderseydinde alamıcaklardı yarışmaya...Ben resimleri yollamıştımm...Neyse bir dahaki sefere Sen,ben,Sercan,Murat abi,Gürkan abi,Çağatay katılırız...

Yetişemedik evet,zaten gönderseydinde alamıcaklardı yarışmaya...Ben resimleri yollamıştımm...Neyse bir dahaki sefere Sen,ben,Sercan,Murat abi,Gürkan abi,Çağatay katılırız...
tabi arkadaşlar F garaj olarak farkımızı ortaya koyalım dimi ama attığınız mesajlarda f garaj olarak belirtirseniz en azından bölünme yaşamayız arkadaşlar ( hani 2 tane f bide yanına vectra corsa vs felan olmasın yani):D

:=)

arkadaşlar arabam camurdan bi kurtulabilse de yıkayıp bende de yarışmaya katılsam.. bu hali ile ancak off road yada doğa konulu bi yarışmada boy gösterebirim ancak...

arkadaşlar arabam camurdan bi kurtulabilse de yıkayıp bende de yarışmaya katılsam.. bu hali ile ancak off road yada doğa konulu bi yarışmada boy gösterebirim ancak...
Kasırgada şuanda o halde olduğu için eski fotoları koymak zorunda kaldım bende Hüseyin abi şimdi yıkasam zaten hava kapalı yine çamur olcak en iyisi off road tarzı kalsın dedim :) :) :)

Geri